Naujas interaktyvus 3D planavimo įrankis
Lengva planuoti ir keisti virtuvės baldų išdėstymą
galimybė „Pasivaikšioti” virtuvės erdvėje
Pirmieji pabaltijyje ir vieni pirmųjų europoje

Išmanus virtuvės planavimas

Nuolatos ieškome naujovių ir išmanių planavimo įrankių, tad ypatingai džiaugiamės galėdami jums šią interaktyvią 3D planavimo technologiją pristatydami pirmieji Pabaltijyje ir vieni pirmųjų Europoje. INHAUS studijose rasite interaktyvų stalą ir specialius kubus – virtuvės baldų miniatiūras. Įsivaizduoti nebereikia – pasivaikščiokite savo svajonių virtuvėje čia ir dabar. Vilniaus ir Kauno INHAUS studijose rasite naują virtuvės baldų planavimo technologiją – interaktyvų 3D planavimo įrankį. Jis padės patogiai ir greitai pamatyti, kaip virtuvės baldai atrodys jūsų namų erdvėje. Nauja technologija leidžia tiksliai apsibrėžti virtuvės erdvę ir nusibraižyti jos planą, planuoti virtuvės baldų išdėstymą ir paprastai jį keisti, rinktis medžiagas, spalvas, norimus sprendimus.

MūSų Dizaineriai paruoš virtuvės baldų 3D vizualizacijas

Išbandykite naują virtuvės planavimo realybę pirmieji – kviečiame registruotis susitikimui su dizaineriu el. paštu:

info@inhaus.lt
3D virtuves baldu planavimas

Išsirinkti virtuvės baldus – nelengva užduotis. Juos renkamės ne vieneriems metams, jie turi tarnauti ir kaip namų akcentas bei puošmena, ir kaip darbo erdvė. Štai kodėl siekiame savo klientams kurti ypatingą patirtį ir kuo labiau palengvinti planavimo procesą, padėti įsivaizduoti būsimą erdvę. Nuolatos ieškome naujovių ir išmanių planavimo įrankių, tad ypatingai džiaugiamės galėdami jums pasiūlyti šią interaktyvią 3D planavimo technologiją, kurią pristatėme pirmieji Pabaltijyje ir vieni pirmųjų Europoje.

INHAUS VILNIUS

Vilniaus INHAUS studijoje rasite interaktyvų stalą ir specialius kubus – virtuvės baldų miniatiūras. Juos dėliojant kartu su dizainere, ekrane iš karto matysite atsirandantį 3D virtuvės vaizdą ir galėsite „pasivaikščioti“ virtuvės erdvėje, paprastai keisite išplanavimą, spalvas, tekstūras ir net interjero detales.

INHAUS kaunas

Kauno studijoje jūsų laukia interaktyvus ekranas, kuriame paprasta susiplanuoti svajonių virtuvę ir taip pat iš karto pamatyti, kaip ji atrodys jūsų namų erdvėje. Sistema leidžia apžiūrėti būsimą virtuvę iš visų kampų, išbandyti, kaip dera skirtingos medžiagos bei spalvos, apgalvoti dizaino sprendimus iki mažiausių detalių.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis: