ATVERTOS DURYS KAUNE

Praėjusiais metais duris atvėręs INHAUS salonas Kaune dar kvepia naujumu ir dažais, tačiau jau spėjo atkreipti šiuolaikinio interjero gerbėjų dėmesį. Kauno INHAUS studijos vadovė Lijana Šlefendorienė džiaugiasi, kad Kaunas pasitiko ir priėmė itin šiltai. Gerą startą davė ir jaukus atidarymo vakaras, kuriame sėkmės linkėjo žymiausi Kauno architektai bei dizaineriai, o vokiškos virtuvės įkvėptais patiekalais stebino šefas Deivydas Praspaliauskas.

„Jau dešimtmetį dirbame Vilniuje ir Klaipėdoje, čia užsitarnavome klientų pasitikėjimą ir įvertinimą, kartu sulaukėme vis daugiau klientų ir iš Kauno. Vadovaujamės mintimi, kad virtuvė yra pagrindinė namų ašis, kur verda visas gyvenimas, todėl savo klientams skiriame ypatingą dėmesį ir siekiame kuo geriau juos pažinti. O susipažinti geriausia gyvai, akis į akį, dėl to nusprendėme būti arčiau atverdami studijos duris ir Kaune“, – pasakoja salono vadovė.

Studija siūlo išskirtinio dizaino baldus, čia savo svajonių virtuvę gali atrasti tiek klasikos, tiek moderno ar net ekstravagancijos mėgėjai. Pats salonas suprojektuotas moderniai, išdėstymu skiriasi nuo kitų studijų – virtuvės baldai čia išdėstyti ratu, viduryje palikta privačios erdvės. „Su kiekvienu klientu praleidžiame tikrai daug laiko, dažniausiai susitinkame ne kartą. Išsirinkti 100 % poreikius atitinkančią virtuvę nėra greita užduotis – dėl to studijoje norėjome sukurti vietą, kur būtų jauku prisėsti, pasitarti, pristatyti pasiūlymus, padiskutuoti ir svarbiausia pajusti vokišką virtuvės dvasią“, – teigia Lijana.

Salono interjero koncepcijos autoriai – įkvepiančio dizaino kūrėjai architektai „Archispektras“. „Kurdami šio salono interjerą pagrindinę susitikimų erdvę suplanavome centrinėje dalyje. Taip bendravimas ir konsultavimas tapo esmine salono funkcija. Erdvės suskaidymas leido atskirti skirtingo dizaino virtuves ir apžiūrėti kiekvieną individualiai judant ratu. Tamsios spalvos sujungė interjerą į bendrą visumą ir sukūrė neutralų, tačiau su apšvietimu efektingu tampantį foną“, – apibendrina architektas Ignas Kalinauskas, „Archispektro“ kūrybos vadovas.