Itin lygūs, tarsi aksominiai, grafito spalvos MURANO SOFT virtuvės fasadai puikiai dera su medžio raštų stalviršiais ir yra tikras šiuolaikinio stiliaus pavyzdys. Įvairūs spintelių dydžiai ir sumanus jų išplanavimas leidžia rasti vietos visiems reikiamiems virtuvės įrankiams ir indams sudėti. MURANO SOFT – itin stilingi virtuvės baldai, kurie patraukia kiekvieno namų gyventojo ar svečio akį.


Vokiški INHAUS virtuvės baldai – itin kokybiški. Naudojamos tankesnės nei įprastai, lazerio pagalba pjaustomos plokštės. Tankesnė plokštė garantuoja stiprų, stabilų, ilgaamžį ir didelius svorius atlaikantį karkasą. Plokštes pjaustant ne rankomis, o automatizuotai, išgaunamas tobulas tikslumas, kuris leidžia idealiai, be jokių tarpelių sujungti visas dalis. INHAUS virtuvės taip pat dažomos automatiškai, keliais sluoksniais, todėl pasižymi ypač lygiu padengimu.

Vidiniai mechanizmai itin kruopščiai atrinkti: pasitelkiami „Hettich“ mechanizmai, pakėlimui naudojamos „BLUM“ sistemos, o stalčiams „Grass“ gaminiai.

Kartu siūlome ir buitinę techniką, maišytuvus, plautuves, stalčių dėklus bei rūšiavimo sistemas. Kiekviena virtuvė gali būti derinama pagal Jūsų norus ir reikalavimus.

Apžiūrėti virtuvės baldus galite mūsų studijose Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje!