NEO – virtuvė, puikiai tiksianti ieškantiems paprasto, tačiau akį traukiančio dizaino ir aukštos kokybės. Funkcionalumo ir estetikos darna suteikia interjerui šiuolaikiškumo. Blizgūs spintelių paviršiai puikiai dera su nerūdijančio plieno rankenėlėmis, o mėgstantiems puristinio stiliaus dizainą yra galimybė rinktis spinteles be jų. Galimi keturių spalvų pasirinkimai.


Vokiški INHAUS virtuvės baldai – itin kokybiški. Naudojamos tankesnės nei įprastai, lazerio pagalba pjaustomos plokštės. Tankesnė plokštė garantuoja stiprų, stabilų, ilgaamžį ir didelius svorius atlaikantį karkasą. Plokštes pjaustant ne rankomis, o automatizuotai, išgaunamas tobulas tikslumas, kuris leidžia idealiai, be jokių tarpelių sujungti visas dalis. INHAUS virtuvės taip pat dažomos automatiškai, keliais sluoksniais, todėl pasižymi ypač lygiu padengimu.

Vidiniai mechanizmai itin kruopščiai atrinkti: pasitelkiami „Hettich“ mechanizmai, pakėlimui naudojamos „BLUM“ sistemos, o stalčiams „Grass“ gaminiai.

Kartu siūlome ir buitinę techniką, maišytuvus, plautuves, stalčių dėklus bei rūšiavimo sistemas. Kiekviena virtuvė gali būti derinama pagal Jūsų norus ir reikalavimus.

Apžiūrėti virtuvės baldus galite mūsų studijose Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje!