Inhaus nuolaidos
inhaus nuolaidos

Vasaros pasiūlymas virtuvės baldų projektams

Pasiūlymas galioja iki 2024.08.31

PARUOŠĖME JUMS VIRTUVĖS BALDŲ PROJEKTUS

TOP SOFT VIRTUVĖS BALDAI

TOP SOFT - modernaus ir stilingo dizaino virtuvės baldai. Švelnūs paviršiai kartu su aiškiomis linijomis sukuria minimalistinio dizaino ispūdį. Minimalistinis dizainas, elegancija ir funkcionalumas - laikui nepavaldžios TOP SOFT virtuvės savybės. Galimi šviesesnių ir tamsesnių fasado spalvų pasirinkimai ir kombinacijos.

4483 €
SMART VIRTUVĖS BALDAI

SMART ir CALGARY fasadų virtuvės baldai - laikui nepavaldžios virtuvės baldų savybės, minimalistinis dizainas, elegancija ir funkcionalumas.

5095 €
MANHATTAN VIRTUVĖS BALDAI

Jauki, švelnių spalvų nepretenzinga ir lengvai derinamų spalvų virtuvė. Betono faktūros paviršiai, išraiškingumas kuriamas derinant žalius kontrastuojančius paviršius.

5823 €
FOCUS VIRTUVĖS BALDAI

Modernumo ir klasikos sąjunga. Tai virtuvės baldai, kurie suteikia namų erdvei jaukumo ir ramybės pojūtį. Natūralūs, šilti atspalviai ir aiškios linijos – paprasta, tačiau patraukia kiekvieno namų svečio akį.

9198 €
MONTREAL VIRTUVĖS BALDAI

MONTREAL/COMET/PERFECT SOFT – modernaus ir stilingo dizaino virtuvės baldai. Švelnūs paviršiai kartu su aiškiomis linijomis sukuria minimalistinio dizaino ispūdį. Elegancija ir funkcionalumas – laikui nepavaldžios virtuvės savybės. Galimi šviesesnių ir tamsesnių fasado spalvų pasirinkimai ir kombinacijos. COMET – industriniai, betono imitacijos fasadai suteikia virtuvei unikalumo, prie jų puikiai dera medžio tekstūros. Fasadai yra itin lengvai prižiūrimi ir valomi, ant jų nesimato dulkės.

12 205 €
ARTWOOD VIRTUVĖS BALDAI

Tai virtuvės baldai, demonstruojantys rafinuotą, žemiškų kontrastų žaismą. Išraiškinga medžio faktūra priartina prie gamtos, visos spalvos dera tarpusavyje ir suteikia erdvei šilumos. Virtuvės sala ne tik funkcionali, bet ir subalansuoja erdvę suteikdama jai svorio bei subtilumo.

12 244 €
Turite klausimų? Susisiekite su mumis: