MANHATTAN VIRTUVĖS BALDAI

9 310 € 18 620 €

Šie virtuvės baldai, tai modernus sprendimas, kuris pakeri tiek dėl praktiškumo, tiek dėl estetikos, kur susipina gamtos ir elegancijos gama. Pastatomos spintelės, tai dažytos MDF fasado medžiagos, pakabinamos spintelės – laminuotos MDP plokštės fasadai.

Pastatomos spintelės sudarytos iš aliuminio spalvos profilių, o pakabinamų spintelių durelės pagamintos su itin patogiu atmetimo mechanizmu. Kampinėje spintelėje įmontuotas išsisukančių LEMANS lentynų mechanizmas.

Esant mažesniam patalpos aukščiui komplektą nesudėtinga atskirti į dvi dalis, iš kurių vieną pakabinamų spintelių dalį galima panaudoti svetainės televizoriaus staliuko funkcijai.

Bendras spintelių aukštis su cokoliu ir stalviršiu 96,7 cm. Bendras komplekto dydis 475cm x95 cm x297 cm (ilgis x plotis x aukštis).

Virtuvės baldų komplektas parduodamas kartu su Elica Nicola Tesla kaitlente ir joje integruotu gartraukiu, LIEBHERR šaldytuvu-šaldikliu, AEG indaplove, NEFF orkaite bei BLANCO plautuve ir maišytuvu.

* Prie visų virtuvių pateikta virtuvės baldų kaina. Į kainą nėra įskaičiuota buitinė technika, priedai, plautuvės, maišytuvai, baldų pristatymas ir montavimas

Kauno INHAUS studija
Turite klausimų? Susisiekite su mumis: