NOLTE KÜCHEN TORINO VIRTUVĖS BALDAI

16 998 € 33 996 €

Išskirtiniai modernios klasikos virtuvės baldai, tviskantys prabanga ir elegancija. Nestandartinės formos dažytas MDF fasadas suteikia virtuvės baldams jaukumą bei išskirtinumą. Faneruotos detalės, priderinti ypatingos spalvos aliuminio rėmai, dekoratyvūs karnizai prideda dar daugiau rafinuotumo ir žavesio, žemiškos, natūralios, vientisos ir tarpusavyje derančios spalvos itin traukia akį.

Virtuvės baldų stalviršis pagamintas iš prabangaus ir ilgaamžio kvarcito Cambria, kuris išsiskiria išraiškingais raštais yra neporėtas, neįgeriantis bei lengvai prižiūrimas.

Virtuvės baldai parduodami kartu su visa joje esančia buitine technika: BOSCH orkaite, kavos aparatu, indaplove, LIEBHERR šaldytuvu, ELICA gartraukiu bei BLANCO plautuve ir maišytuvu.

Išmatavimai: salos ilgis 2,45m, salos plotis 1,07m. Dalies su kaitlente ilgis 4,2m, dalies su kaitlente aukštis 2,25m. Aukštų spintų ilgis 1,825m, Aukštų spintų aukštis 2,33m.

* Prie visų virtuvių pateikta virtuvės baldų kaina. Į kainą nėra įskaičiuota buitinė technika, priedai, plautuvės, maišytuvai, baldų pristatymas ir montavimas

Klaipėdos INHAUS studija
Turite klausimų? Susisiekite su mumis: