Apie INHAUS virtuvės studiją

INHAUS virtuvės studija – vokiškų virtuvių salonas, siūlantis nepriekaištingą kokybę, kasmet patvirtinamą daugybe apdovanojimų ir sertifikatų, inovatyvius sprendimus bei ergonomišką dizainą už ypatingai geras kainas.

INHAUS virtuvių gamintojas – tai pačiai šeimai kaip ir Häcker Küchen priklausanti Vokietijos kompanija, turinti daugiau nei 100 metų patirtį virtuvių gamyboje. Ilgametė patirtis, pažangiausios technologijos, maksimalus tikslumas ir itin kokybiškos bei aplinkai draugiškos medžiagos INHAUS virtuvės studijos gamintojams pelnė virtuvės baldų ekspertų vardą, žinomą ir vertinamą visame pasaulyje. Ši įmonė didžiausiems Europos prekiniams ženklams gamina virtuves, atitinkančias aukščiausius kokybės, funkcionalumo, ilgaamžiškumo ir šiuolaikinio dizaino standartus.

Rinkdamiesi iš plataus asortimento, čia surasite savo svajonių virtuvę: priderintą prie namų interjero, atitinkančią biudžetą ir Jūsų skonį bei asmeninius reikalavimus.

Kadangi virtuvė sudaryta iš sudėtingų, ypač funkcionalių baldų, labai svarbu, jog viso proceso metu šalia būtų patyręs specialistas, puikiai išmanantis virtuvės planavimo subtilybes. Salone dirbantys profesionalūs, ilgametę patirtį sukaupę dizaineriai suprojektuos Jūsų individualius poreikius ir lūkesčius atitinkančią bei dešimtmečius tarnausiančią virtuvę.

Virtuvės baldus pagaminame itin greitai – tik per 6-8 savaites!

INHAUS studijas rasite Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, o virtuvės pristatomos ir montuojamos visoje Lietuvoje.