Apie INHAUS virtuvės studiją

INHAUS virtuvės studija – vokiškų virtuvių salonas, vienintelis Lietuvoje oficialiai atstovaujantis NOLTE KÜCHEN ir INHAUS – visame pasaulyje preciziška kokybe garsėjančius virtuvių gamintojus, kurių inovatyvūs sprendimai, ergonomiškas dizainas ir nepriekaištinga kokybė kasmet patvirtinama daugybe sertifikatų ir apdovanojimų.

Ilgametė gamybos patirtis, pažangiausios technologijos, maksimalus tikslumas ir itin kokybiškos bei aplinkai draugiškos medžiagos INHAUS virtuvės studijos gamintojams pelnė virtuvės baldų ekspertų vardą, žinomą ir vertinamą visame pasaulyje.

Čia Jūs rasite savo svajonių virtuvę: priderintą prie namų interjero, atitinkančią biudžetą ir Jūsų skonį bei asmeninius reikalavimus.

Kadangi virtuvė sudaryta iš sudėtingų, ypač funkcionalių baldų, labai svarbu, jog viso proceso metu šalia būtų patyręs specialistas, puikiai išmanantis virtuvės planavimo subtilybes. Salone dirbantys profesionalūs, ilgametę patirtį sukaupę dizaineriai suprojektuos Jūsų individualius poreikius ir lūkesčius atitinkančią bei dešimtmečius tarnausiančią virtuvę.

Virtuvės pristatomos ir montuojamos visoje Lietuvoje.

NOLTE Küchen

NOLTE Küchen – 60 metų patirties sukaupęs, antras pagal dydį Vokietijos virtuvių gamintojas, kasdien pagaminantis maždaug 800 virtuvių. Nors visos virtuvės gaminamos tik Vokietijoje, 100 000 m² dydžio fabrike, NOLTE eksportuoja jas į daugiau nei 60 valstybių visame pasaulyje. Tarptautinėje rinkoje pagarsėjusi nepriekaištinga NOLTE virtuvių kokybė ir inovatyvumas yra įvertintas daugybe apdovanojimų ir sertifikatų.

 

 

INHAUS

INHAUS virtuvių gamintojas – tai pačiai šeimai kaip ir Häcker Küchen priklausanti Vokietijos kompanija, turinti 60 metų patirtį virtuvių gamyboje. Ši įmonė didžiausiems Europos prekiniams ženklams gamina virtuves, atitinkančias aukščiausius kokybės, funkcionalumo, ilgaamžiškumo ir šiuolaikinio dizaino standartus. Bendradarbiaudami su šia kompanija, galime pasiūlyti Jums precizišką kokybę už ypatingai geras kainas.

 

 

Kolektyvas

Vilniaus INHAUS salono vadovė Daiva – gali didžiuotis ilgamete bei sėkminga vadovavimo patirtimi baldų industrijoje. Ji rūpinasi sklandžiu komandos darbu ir didžiausią dėmesį skiria Jūsų poreikių išgrynininimui bei geriausio sprendimo parinkimui. Pagrindinis jos tikslas ir siekis– sėkmingų projektų vystymo ir įgyvendinimo užtikrinimas, o didžiausias įvertinimas Daivai – sugrįžtantys klientai. Nuolat besišypsanti ir optimizmu švytinti salono vadovė neleis Jums paklysti paieškų labirintuose.

Dizainerė-projektų vadovė Jurgita – 10 metų patirtį turinti interjero dizainerė, kuri pastaruosius šešis metus specializuojasi virtuvės baldų projektavime. Virtuvė Jurgitai – įdomi erdvė, nes pati mėgsta gaminti ir gali čia pritaikyti ne tik teorines, tačiau ir praktines žinias. Jurgitai ideali virtuvė visų pirma yra funkcionali ir neatsiejama nuo estetiškų proporcijų.

Kadangi vertina kokybę, Jurgita stengiasi ir laisvą laiką išnaudoti turiningai: mėgaujasi žvejyba ir ekstremaliu sportu.

Dizainerė-projektų vadovė Daiva – diplomuota interjero dizainerė, turinti 10 metų praktikos šioje srityje. Daiva nuolat siekia tobulėti – dalyvauja dizaino savaitėse, parodose, įvairiuose pristatymuose, konferencijose. Kiekvienas pasvajoja apie jaukią ir praktišką virtuvę, tad Daivos užduotis – įsigilinti į Jūsų poreikius ir suformuoti funkcionalią bei estetiškai malonią erdvę Jums.

Ištikima savo meilei interjerui, laisvu laiku Daiva dekoruoja šventes ir gilinasi į interjero dizainą, minimalistinio interjero koncepcijas bei interjero stilius.

Dizainerė-projektų vadovė Jūratė virtuves projektuoja jau 12 metų. Jūratė vertina kokybę, funkcionalumą bei estetinį vaizdą virtuvėje, o darbas su klientais jai teikia didelį džiaugsmą. Projektuojant Jūsų virtuvę Jūratei svarbiausia yra išsiaiškinti net ir menkiausius Jūsų poreikius, kad galėtų nepriekaištingai atlikti darbą ir pateisinti visus Jūsų lūkesčius.

Laisvalaikiu Jūratė mėgsta leisti laiką virtuvėje, gamindama įvairiausius patiekalus ir jais stebindama namiškius. Ji ten geriausiai pailsi ir atsipalaiduoja.