INHAUS

Vizualiai patrauklu, harmoninga ir funkcionalu: INHAUS turi daugybę variantų tam, kad galėtumėte susikurti savo virtuvę visiškai pagal savo pageidavimus. Dėl turinčių daugelį derinių, INHAUS virtuvės baldai gali atitikti kiekvieną skonį ir poreikį - ir yra suprojektuoti taip, tarsi būtų nulieti iš vienos formos.

Daugiau

HÄCKER SYSTEMAT

Avangardinių elementų, natūralių medžiagų ir naujoviškų technologijų derinys, sujungiantis eleganciją, dizainą ir prabangą į tobulą bendrą kūrinį. Systemat virtuvė kiekvieną dieną jus įkvėps iš naujo. Systemat suteiks jums visišką dizaino laisvę. Išpildykite visas savo dizaino ir funkcionalumo svajones.

Daugiau

Nolte Küchen

Nolte Küchen - namams su charakteriu. Vokiškos virtuvės, skirtos turintiems subtilų skonį, ieškantiems išskirtinumo ir prabangos. Tiems, kurių namų interjeras atspindi jų asmenybę. Tiems, kuriems rūpi kiekviena detalė ir komfortas. Čia rasite svajonių virtuvę – derančią namų erdvėje, pritaikytą jūsų skoniui bei asmeniniams poreikiams.

Daugiau
Ištestuoti mechanizmai
Vokiška furnitūra - Blum, Hettich, Grass
Platus fasadų pasirinkimas
Sertifikuotos, ekologiškos medžiagos
DOVANA JUMS:
žurnalas „Mano virtuvės filosofija“

INHAUS virtuvės studija pristato žurnalą „Mano virtuvės filosofija“. Tai leidinys ieškantiems savo svajonių virtuvės. Čia rasite INHAUS virtuvės studijos klientų istorijas, patarimus, kaip virtuvėje suktis tvariau, susipažinsite su vokiškos gamybos principais. O svarbiausia – rasite virtuvės rinkimosi atmintinę: patarimus kaip planuoti, kokių klaidų vengti, į kokias medžiagas atkreipti dėmesį.

Žurnalą rasite INHAUS virtuvės studijose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje arba kviečiame skaityti elektroninę versiją čia:

Skaityti
dažniausiai užduodami klausimai apie virtuves
D.U.K.
Kur galima apžiūrėti virtuvės baldus?

Virtuvės baldų ekspozicijas galima apžiūrėti mūsų studijose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Studijų adresus ir darbo laikus galite rasti Kontaktų skiltyje.

Per kiek laiko pagaminami virtuvės baldai?

Virtuvės baldai pagaminami per 6-8 savaites.

Ar turite galimybę pasiūlyti baldus valgomojo erdvei?

Taip, galime pasiūlyti mūsų partnerių iš Italijos MIDJ ir BONTEMPI CASA baldus: stalus, kėdes bei kitus namų aksesuarus.

Ar galima baldus ir/ar buitinę techniką įsigyti išsimokėtinai?

Taip, galima, bendradarbiaujame su lizingo bendrove Inbank, t. y. finansinių technologijų įmone, turinčia ES banko licenziją.

Ar turite galimybę pasiūlyti buitinę techniką, plautuves, maišytuvus?

Taip, siūlome NEFF, BOSCH, MIELE, AEG, ELECTROLUX, LIEBHERR, ELICA prekinių ženklų buitinę techniką bei BLANCO plautuves, maišytuvus, smulkintuvus ir dozatorius.

Kiek laiko užtrunka virtuvės projektavimas?

Virtuvės projektą paprastai paruošiame per 3 darbo dienas.

Ar yra galimybė užsakyti kvarco, granito ar kitokio akmens stalviršį?

Taip, galima. Siūlome įvairių gamintojų kvarco stalviršių, t. y. Cambria, Technistone, Sileston, Caesarstone ir keramikos stalviršius Decton, Laminam ir kt.

Kaip vyksta užsakymo procesas?

- Parengtas baldų projektas (vizualizacija) pristatomas salone (Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, priklausomai kur užsakovas kreipiasi).
- Po baldų projekto ir buitinės technikos pasiūlymo pristatymo, jeigu reikalinga, atliekamos projekto korekcijos.
- Kitas etapas - sutarties pasirašymas.
- Po sutarties pasirašymo planuojamas patalpų matavimas bei užsakymo atidavimas gamybai.
- Pagaminus baldus, organizuojame montavimą jūsų namuose.

Kada jau laikas kreiptis dėl virtuvės baldų?

Tam, kad galėtumėme pateikti jums pirminį pasiūlymą bei virtuvės vizualizaciją, pradžiai užtenka turėti jūsų pateiktus virtuvės matmenis arba brėžinį. Toliau dizainerei išsiaiškinus jūsų poreikius ir norus medžiagiškumui bei funkcionalumui dizainerė paruoš išsamų pasiūlymą bei virtuvės vizualizaciją. Vėlesniame etape, kuomet su dizainere išspręsite visus svarbiausius virtuvės baldų klausimus, aptarsite dizainerės jums nubraižytą projektą ir galutinai išsirinksite savąją virtuvę, tikslius matavimus atliks jums priskirta dizainerė.

Ar dirbame visoje Lietuvoje?

Mūsų studijos yra įsikūrusios didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Tačiau dirbame visoje Lietuvoje, montuojame virtuvės baldus taip pat visoje Lietuvoje. Jeigu išvardinti miestai jums netinkami, neturite galimybės atvykti pas mus gyvai į studiją, drąsiai kreipkitės nuotoliniu būdu, elektroniniu paštu ar skambučiu, pakonsultuosime iš karto arba susiplanuosime video susitikimą ir aptarsime visus jums rūpimus klausimus.

Nežinau kokios virtuvės noriu / nerandu tinkamo varianto

Visada kviečiame atvykti pas mus į salonus susipažinti su mūsų dizainerėmis, kurios su malonumu papasakos apie mūsų galimybes, naujausias tendencijas ir padės eiti tinkama linkme bei nuspręsti, kuris virtuvės dizainas, spalviškumas jums labiausiai tinkamas.
INHAUS viruvės studija pasirūpina, jog viso proceso metu jus lydi jums priskirtas dizaineris, pagal jūsų norus bei poreikius konsultuoja ir ruošia tik jums skirtą virtuvės projektą.
Siūlome jums pilną projekto įgyvendinimą nuo pradžių iki galo. Nuo pirminio kontakto su mumis iki kol pilnas virtuvės komplektas džiugina ir tarnauja jūsų namuose.

Susisiekite, jei turite daugiau klausimų

Tarptautiniu mastu pripažintas sertifikavimas

Mąstome ir veikiame tvariau. Mūsų virtuvių gamintojas tiki tvarumu ir remia iniciatyvas, kuriomis didinamas aplinkosauginis sąmoningumas. Svarbiausia laikytis aplinkosaugos teisės aktų ir aplinkosaugos taisyklių, o tose srityse, kuriose matomos tolesnės tobulėjimo galimybės, stengiamasi daryti daugiau. Bendradarbiaujama su tarptautiniu mastu pripažintomis sertifikavimo sistemomis, tokiomis kaip FSC®, PEFC™, ir teikiame akreditaciją pagal BREEAM, LEED ir DGNB. Taip pat, virtuvės yra nuolat testuojamos, kad atitiktų aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis: