Inhaus

Tobulas formų, funkcionalumo, dizaino ir spalvų derinys

Vokiški INHAUS virtuvės baldai - tai šiuolaikinis pažangių ir tendencijas diktuojančių naujoviškų virtuvių asortimentų etalonas. INHAUS apjungia visus aspektus, kurie darbą virtuvėje paverčia tikru malonumu bei jaukia erdve susibūrimui su artimaisiais. Vizualiai patrauklu, harmoninga ir funkcionalu: INHAUS turi daugybę pasirinkimų tam, kad galėtumėte susikurti savo virtuvę visiškai pagal savo pageidavimus. Dėl turinčių daugelį derinių, INHAUS virtuvės baldai gali atitikti kiekvieno skonį ir poreikį bei yra suprojektuoti taip, jog atitiktų ne tik visus dizaino poreikius, tačiau ir išpildytų visus funkcionalumus.

Virtuvėms naudojamos tankesnės nei įprastai, lazerio pagalba pjaustomos plokštės. Tankesnė plokštė garantuoja stiprų, stabilų, ilgaamžį ir didelius svorius atlaikantį karkasą. Plokštes pjaustant ne rankomis, o automatizuotai, išgaunamas tobulas tikslumas, kuris leidžia idealiai, be jokių tarpelių sujungti visas dalis. INHAUS virtuvės taip pat dažomos automatiškai, keliais sluoksniais, todėl pasižymi ypač lygiu padengimu.
Vidiniai mechanizmai itin kruopščiai atrinkti: pasitelkiami „Hettich“ mechanizmai, pakėlimui naudojamos „BLUM“ sistemos, o stalčiams „Grass“ gaminiai.
Kartu siūlome ir buitinę techniką, maišytuvus, plautuves, stalčių dėklus bei rūšiavimo sistemas. Kiekviena virtuvė gali būti derinama pagal Jūsų norus ir reikalavimus.

Apžiūrėti virtuvės baldus galite mūsų studijose Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje!

TOP SOFT VIRTUVĖS BALDAI

TOP SOFT - modernaus ir stilingo dizaino virtuvės baldai. Švelnūs paviršiai kartu su aiškiomis linijomis sukuria minimalistinio dizaino ispūdį. Minimalistinis dizainas, elegancija ir funkcionalumas - laikui nepavaldžios TOP SOFT virtuvės savybės. Galimi šviesesnių ir tamsesnių fasado spalvų pasirinkimai ir kombinacijos.

TORONTO VIRTUVĖS BALDAI

TORONTO – jaukūs ir elegantiški virtuvės baldai. Medienos tekstūros paviršiai derinami su blizgiais arba matiniais, vienspalviais fasadais yra itin stilingas ir tinkamas pasirinkimas kiekvienam modernumo ieškotojui. Šiuolaikiškas stilius kartu su praktiškais sprendimais sukuria itin patogią ir estetišką virtuvės erdvę. Galimi net penki fasadų spalvų pasirinkimai – nuo tamsesnių atspalvių iki šviesesnių.

MURANO BRILLIANT VIRTUVĖS BALDAI

MURANO BRILLIANT – tai jaunatviški, modernūs, bet tuo pačiu turintys ir šiek tiek klasikos elementų virtuvės baldai. Blizgūs spintelių paviršiai ne tik sukuria erdvesnės virtuvės įspūdį, tačiau suteikia interjerui ir „švaros“ bei elegancijos. Dizainui išskirtinumo bei modernumo suteikia tamsių detalių derinimas – taip dar labiau pabrėžiamas minimalistinis virtuvės stilius.

PERFECT SOFT VIRTUVĖS BALDAI

PERFECT SOFT – modernaus ir stilingo dizaino virtuvės baldai. Švelnūs paviršiai kartu su aiškiomis linijomis sukuria minimalistinio dizaino ispūdį. Paprastas dizainas, elegancija ir funkcionalumas – laikui nepavaldžios PERFECT SOFT virtuvės savybės. Galimi šviesesnių ir tamsesnių fasado spalvų pasirinkimai ir kombinacijos.

BALI VIRTUVĖS BALDAI

BALI – modernaus ir itin stilingo dizaino virtuvės baldai. Išraiškingi medžio tekstūros raštai kuria jaukumo ir natūralumo įspūdį. Modernumo suteikia rankenėlės, tačiau galimas variantas ir be jų. Siūlome rinktis iš kelių medžio spalvos variantų – taip užtikriname, jog BALI baldai tiks bet kokiame interjere.

UNO VIRTUVĖS BALDAI

ROMA VIRTUVĖS BALDAI

ROMA tai klasikiniai virtuvės baldai, kurie suteikia namų erdvei jaukumo ir ramybės pojūtį. Natūralūs, šilti atspalviai ir aiškios linijos – paprasta, tačiau patraukia kiekvieno namų svečio akį. Baldai pagaminti laikantis aukščiausių saugumo bei tvarumo standartų, taip užtikrinant draugiškumą gamtai ir žmonėms. Galima rinktis iš 8 skirtingų gamtos kolorito atspalvių.

BRISTOL VIRTUVĖS BALDAI

BRISTOL tai klasikiniai virtuvės baldai, kurie suteikia namų erdvei jaukumo ir ramybės pojūtį. Natūralūs, šilti atspalviai ir aiškios linijos – paprasta, tačiau patraukia kiekvieno namų svečio akį. Baldai pagaminti laikantis aukščiausių saugumo bei tvarumo standartų, taip užtikrinant draugiškumą gamtai ir žmonėms. Galima rinktis iš 8 skirtingų gamtos kolorito atspalvių.

METEOR VIRTUVĖS BALDAI

METEOR – itin modernūs ir stilingi virtuvės baldai, mėgstantiems industrinį stilių. Puristinio stiliaus fasadai puikiai tiks ieškantiems nestandartinio varianto. Norintys kiek saugesnio, labiau tradicinio varianto gali rinktis šviesesnį plieno spalvos fasadą, norintys išskirtinumo – oksidavusio metalo spalvos paviršius.

COMET VIRTUVĖS BALDAI

COMET – itin modernaus ir išskirtinio stiliaus virtuvės baldai. Industriniai, betono imitacijos fasadai suteikia virtuvei unikalumo, prie jų puikiai dera medžio tekstūros. Fasadai yra itin lengvai prižiūrimi ir valomi, ant jų nesimato dulkės. Galimi trys paviršių spalvų pasirinkimai.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis: