inhaus akcija

IKI -20% VISIEMS INHAUS VIRTUVĖS BALDAMS

Akcijoje dalyvauja visi INHAUS kolekcijos virtuvės baldai. Kiekvienas klientas, užsisakantis virtuvės baldus, gauna iki -20% nuolaidą.

Pritaikomos nuolaidos dydis priklauso nuo perkamų virtuvės baldų kainos. Nuolaida taikoma perkantiems virtuvės baldus, kurių vertė:

  • iki 7000 eurų, taikome 10% nuolaidą;
  • iki 10000 eurų, taikome 15% nuolaidą;
  • nuo 10000 eurų, taikome 20% nuolaidą.

Nuolaida taikoma iki 2024.03.31 imtinai. Dėl detalaus pasiūlymo kviečiame kreiptis paštu info@inhaus.lt

Iki -50% EKSPOZICINIAMS INHAUS VIRTUVĖS BALDAMS

Atsinaujiname! Nepraleiskite progos pasinaudoti puikiu pasiūlymų – Vilniaus ir Klaipėdos Inhaus studijose taikome net iki 50% nuolaidą ekspozicinėms virtuvėms. Džiaukitės baldais nieko nelaukdami! Inhaus studijose rasite vokišką kokybę, ergonomišką, inovatyvų dizainą bei profesionalias konsultacijas.

Dalis ekspozicinių baldų gali būti modifikuojami ir pritaikomi jūsų individualiems poreikiams bei virtuvės erdvės išmatavimams.

*Prie visų virtuvių pateikta virtuvės baldų kaina. Į kainą nėra įskaičiuota buitinė technika, priedai, plautuvės, maišytuvai, baldų pristatymas ir montavimas.

Dėl detalaus pasiūlymo kviečiame kreiptis paštu info@inhaus.lt

NOLTE TORINO VIRTUVĖS BALDAI

35 872 Eur / 17 936 Eur* (Vilniaus Inhaus studija)

Išskirtiniai modernios klasikos virtuvės baldai, tviskantys prabanga ir elegancija. Nestandartinės formos dažytas MDF fasadas suteikia virtuvės baldams jaukumą bei išskirtinumą. Faneruotos detalės, priderinti ypatingos spalvos aliuminio rėmai, dekoratyvūs karnizai prideda dar daugiau rafinuotumo ir žavesio, žemiškos, natūralios, vientisos ir tarpusavyje derančios spalvos itin traukia akį.

Virtuvės baldų stalviršis pagamintas iš prabangaus ir ilgaamžio kvarcito Cambria, kuris išsiskiria išraiškingais raštais yra neporėtas, neįgeriantis bei lengvai prižiūrimas.

Virtuvės baldai parduodami kartu su visa joje esančia BOSCH ir MIELE buitine technika bei BLANCO plautuve ir maišytuvu.

Išmatavimai: dalies su kaitlente ilgis 4,20m, aukštis 2,25m, sala 2,33×1,07m, dalies su orkaitėm ilgis 2,15m, aukštis 2,33m, komoda 1,85×0,60m.

HAMPTON (BRISTOL) VIRTUVĖS BALDAI

20 200 Eur / 10 885 Eur* (Vilniaus Inhaus studija)

Šie medžio masyvo virtuvės baldai yra išskirtinės spalvinės gamos, idealiai tarpusavyje suderintų atspalvių. Gervuogės spalvos sala sukuria jaukią atmosferą, tinka tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere.

Virtuvės baldai išsiskiria klasikinio stiliaus sienele, faneruotais virtuvės spintų šonais, LED apšvietimu po pakabinamomis spintelėmis ir vitrininių spintelių viduje, klasikinėmis minimaliomis rankenėlėmis, salos balduose- profiline gervuogės fasado spalvos rankenėlių sistema.

Stikliniai spintelių fasadai puošia virtuvę ir sukuria dar elegantiškesnį vaizdą.

Virtuvė parduodama kartu su AEG orkaite ir indaplove, Elica Nikola tesla kaitlente-gartraukiu, Electrolux šaldytuvu, Liebherr vyno šaldytuvu bei Blanco plautuve ir maišytuvu.

Išmatavimai: virtuvė – ilgis 3.700 x aukštis 2.617, stalviršio gylis 773, sala: ilgis 1.900 x plotis 960 x aukštis 920.

NOLTE SOFT LACK/MANHATTAN VIRTUVĖS BALDAI

18 620 Eur / 9 310 Eur (Kauno INHAUS studija)

Šie virtuvės baldai, tai modernus sprendimas, kuris pakeri tiek dėl praktiškumo, tiek dėl estetikos, kur susipina gamtos ir elegancijos gama. Pastatomos spintelės, tai dažytos MDF fasado medžiagos, pakabinamos spintelės – laminuotos MDP plokštės fasadai.

Bendras spintelių aukštis su cokoliu ir stalviršiu 96,7 cm.

Bendras komplekto dydis 475cm x95 cm x297 cm (ilgis x plotis x aukštis).

Pastatomos spintelės sudarytos iš aliuminio spalvos profilių, o pakabinamų spintelių durelės pagamintos su itin patogiu atmetimo mechanizmu. Kampinėje spintelėje įmontuotas išsisukančių LEMANS lentynų mechanizmas. Apatiniame stalčiuje po plautuve rasite šiukšlių rūšiavimo kibirėlius, kurie palengvins kasdienę buitį rūšiuojant produktus. Didžiuosiuose stalčiuose ir kampinio mechanizmo lentynose įtiesti neslystantys guminiai kilimėliai. Po pakabinamomis spintelėmis integruotas LED apšvietimas.

Esant mažesniam patalpos aukščiui komplektą nesudėtinga atskirti į dvi dalis, iš kurių vieną pakabinamų spintelių dalį galima panaudoti svetainės televizoriaus staliuko funkcijai.

Virtuvės baldų komplektas parduodamas kartu su Elica Nicola Tesla kaitlente ir joje integruotu gartraukiu, LIEBHERR šaldytuvu-šaldikliu, AEG indaplove, NEFF orkaite bei BLANCO plautuve ir maišytuvu.

PORTLAND SPINTA SU KOMODA 

7 632 Eur / 2 500 Eur už komplektą (Vilniaus INHAUS studija)

Baldų fasado tekstūrinis paviršiaus padengimas išgaunamas iš betono ir spalvoto lako liejinio. Kadangi fasadai gaminami išskirtiniu būdu, kiekvienas iš jų yra unikalus ir neatsikartojantis. Portland spintos durelės atsidaro atspaudėjais.

Spinta parduodama kartu su komoda. Spinta gali būti perplanuota ir pritaikyta pagal kitokius išmatavimus.

Portland spinta – Ilgis 240 cm, aukštis 267 cm

Komodos fasadas yra matinės pilkos dažytos spalvos. Komodos vidus pakankamai talpus, daiktai puikiai ras savo vietą bei patogiai išsidėstys visose lentynėlėse. Atviros lentynėlės gali būti reguliuojamos, taip padidinant daiktų laikymo erdvę. Komodos spintelės atidaromos atspaudėjais.

Išmatavimai: ilgis 240, aukštis 88,5 cm

SOFT LACK BALDAI

7 000 Eur / 3 500 Eur (Vilniaus INHAUS studija)

Šie baldai sutverti minimalistiškiems, subtiliems namams ir puikiai tarnaujantys kaip komoda, indauja ar spinta įvairiems virtuvės reikmenims. Šie baldai nepretenzingi, todėl puikiai dera su kitomis kolekcijomis – medžio ar betono tekstūromis, įvairių spalvų fasadais. Išraiškingumo suteikia juodos metalo detalės bei reguliuojamas apšvietimas, o komfortą užtikrina švelniai užsidarantys mechanizmai.

Baldų aukštis – 2,4 m, ilgis – 1,91 m.

HACKER AV2035 VIRTUVĖS BALDAI

18 914 Eur / 11 900 Eur* (Vilniaus Inhaus studija)

Funkcionalūs Hacker virtuvės baldai puikiai tiks moderniame interjere ir atlieps kokybės bei patogumo ieškančių poreikius. Vienos spalvos fasadas ir stalviršiai bei papildomų detalių atsisakymas kuria švaraus minimalizmo pojūtį, padeda virtuvei vientisai susilieti su bendra namų aplinka. Didelė sala ne tik išplečia darbinę zoną, bet ir atlieka valgomojo stalo funkcijas. Spintoje slepiasi išvažiuojančios lentynos, pakabinamų spintelių atidarymui naudojamas profilis su integruotų LED apšvietimu, suplanuota patogi šiukšlių rūšiavimo sistema.

Virtuvės baldų išmatavimai: dalis prie sienos 4,3×0,9x h2,31 m, sala 3,04×1,2x h0,9 m. Baldai parduodami kartu su Bosch buitine technika bei Blanco santechnika.

BRISTOL VIRTUVĖS BALDAI

28 600 Eur / 13 000 Eur* (Klaipėdos Inhaus studija)

Ši Bristol virtuvė taps tikru namų centru ir pagrindiniu akcentu. Išskirtinė, švelni, pastelinė žalia spalva suteikia virtuvės erdvei jaukumo ir traukia akį.

Medžio masyvo, itin tvirti, filinginiai, angliško stiliaus fasadai bei pakabinamos spintelės su stiklais tiks tiems, kurie namuose nori tarpinio varianto tarp klasikinio ir modernaus interjero.

Virtuvėje suprojektuotas taškinis apšvietimas, dar daugiau komforto suteikiantis kampinis „Lemans“ mechanizmas, šiukšlių rūšiavimo sistema.

Baldai parduodami kartu su Electrolux kaitlente, orkaite, pašildymo stalčiumi, kavos aparatu, indaplove, šaldytuvu, gartraukiu bei Blanco plautuve ir maišytuvu.

PORTLAND/NEO VIRTUVĖS BALDAI

29 800 Eur / 13 699 Eur* (Klaipėdos Inhaus studija)

Ekskliuzyviniai, modernūs, kvapą gniaužiantys virtuvės baldai. Veidrodinė sala suteikia ypatingą prabangą – ji ne tik kuria savitą charakterį, vizualiai išplečia virtuvės erdvę, bet ir demonstruoja išskirtinį jos savininkų skonį. Reljefiniai betono padengimo fasadai suteikia industrinio žavesio ir dar daugiau išskirtinumo. Kiekvienas tekstūrinio betono paviršiausfasado įdubimas pagamintas rankomis. Projektuojant šią virtuvę apgalvota kiekviena detalė, ypatingai ergonomiškai išnaudota visa erdvė.

Stalviršis, paslėpti stalčiai suteikia lengvumo vaizdą, o kampinis mechanizmas – komfortą. Įmontuojamo apšvietimo spektras reguliuojamas priklausomai nuo to, kokią atmosferą norite sukurti.

Dalies su šaldytuvu ilgs yra 3 634 cm, dalies su plautuve – 2 970 cm. Baro ilgis yra 2400 cm, salos išmatavimai: 1 980×960 cm.

Virtuvės baldų komplektas gali būti perplanuotas, pritaikant jį Jūsų namams. Baldai parduodami kartu su buitine technika (orkaite, kaitlente, gartraukiu, indaplove, šaldytuvu) bei BLANCO plautuve ir maišytuvu.

TORONTO BALDAI

7 327 Eur / 2 969 Eur* (Vilniaus Inhaus studija)

Juodo laminato baldai, kurių lentynos įrėmintos metaliniuose rėmuose.

Lentynose integruoti taurių laikikliai bei LED apšvietimas, kuriantis namuose elegantišką baldo stilistiką ir jaukią aplinką.

Baldai labai tinka atskirti erdves arba naudoti svetainės aplinkoje.

Išmatavimai: aukštis – 2.93 m, plotis 2.48 m. + 1.69 m.

BONTEMPI „DELTA“ STALAS SU PRAILGINIMO FUNKCIJA

5 873 Eur / 3 000 Eur* (Vilniaus INHAUS studija)

„Delta“ prailginamas valgomojo stalas, kurio geometrinės formos ir išskirtinės dekoratyvinės detalės sukuria tvirtą ir rafinuotą stalą.

Stalo rėmas ir kojelės metalinės, antracito spalvos su akcentinėmis smėlio spalvos detalėmis.

Stalo paviršius yra matinio, įbrėžimams atsparaus stiklo Velvet matt anti-scratch dove grey lacquered glass C181S

Suskleisto stalo matmenys: 170x106x75

Dalinai prailginto stalo matmenys, kuomet prailginta tik viena stalo pusė: 210x106x75

Pilnai prailginto stalo matmenys: 250x106x75

MIDJ STALAS APOLLO (1 vnt.)

2 480 Eur / 1 499 Eur* (Vilniaus Inhaus studija)

Išsiskleidžiantis, su kojelėmis kampuose, atsparaus, prabangiai atrodančio keramikos paviršiaus.

KĖDĖS BONTEMPI MARGOT (2 vnt.)

580 Eur / 290 Eur* (Vilniaus Inhaus studija)

Patogios, kompaktiškos, lengvos kėdės su grakščiomis medinėmis kojelėmis

Pateikta 1 vnt. kaina.

MIDJ KĖDĖS NUVOLA PB M TS (4 vnt.)

468 Eur / 234 Eur* (Vilniaus Inhaus studija)

Eko odos, minimalistinio stiliaus porankiai, pušies žalumo spalvos.

Pateikta 1 vnt. kaina.

KĖDĖS BONTEMPI KUGA SWIVEL BARSTOOL (2 vnt.)

600 Eur / 300 Eur* (Klaipėdos Inhaus studija)

Medžiaga – vandeniui atsparus nabukas, antracito spalva, kojos rėmas stumoklinis, reguliuojasi aukštis.

Pateikta 1 vnt. kaina.

KĖDĖS BONTEMPI CLARA (2 vnt.)

475 Eur / 237,50 Eur* (Klaipėdos Inhaus studija)

Vandeniui atsparus nabukas, spalva kreminė-pilkšva (Mink).

Pateikta 1 vnt. kaina.

KĖDĖS BONTEMPI FREAK (4 vnt.)

350 Eur / 175 Eur* (Kauno Inhaus studija)

Audinys LULU, spalva TLU09 (melsva su juodu siūlu). Pagalvėlės spaudėmis prisegamos prie kėdės.

Pateikta 1 vnt. kaina.

KĖDĖS BONTEMPI CLARA LOW (2 vnt.)

693 Eur / 346,50 Eur* (Klaipėdos Inhaus studija)

Garstyčių spalvos (Mustard) veliūras, kojos metalinės, juodos spalvos.

Pateikta 1 vnt. kaina.

*Prie visų virtuvių pateikta virtuvės baldų kaina. Į kainą nėra įskaičiuota buitinė technika, priedai, plautuvės, maišytuvai, baldų pristatymas ir montavimas.