To dar nebuvo – pirkdami INHAUS virtuvės baldus iki gruodžio 10 d., galite juos laimėti! Vokiškų virtuvių studijose INHAUS rasite savo svajonių baldus – kokybiškus, stilingus, ilgaamžius bei praktiškus. Užtikriname puikų kainos ir kokybės santykį, platų pasirinkimą ir profesionalų aptarnavimą!

Užsukite konsultacijai su dizaineriu, kurios metu aptarsime Jūsų lūkesčius svajonių virtuvei. Atsižvelgę į poreikius, paruošime virtuvės baldų projektą, itin greitai pagaminsime baldus ir juos sumontuosime Jūsų namuose.

Kartu įgysite šansą laimėti pasirinktus baldus – jau gruodžio 15 d. paaiškės, kam nusišypsojo sėkmė. Burtai lems, kuriam INHAUS virtuvės pirkėjui, sudariusiam sutartį 2022 09 20 – 2022 12 10 dienomis, grąžinsime už virtuvės baldus mokėtą sumą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie virtuvės baldų projektus bei vykstantį žaidimą užsukite į INHAUS virtuvės studijas Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje arba susisiekite su mumis el. paštu info@inhaus.lt

Kviečiame susipažinti su detaliomis žaidimo „Laimėkite INHAUS virtuvės baldus“ taisyklėmis:

ŽAIDIMO „Laimėkite „Inhaus“ virtuvės baldus“ TAISYKLĖS

  1. Bendrosios nuostatos

1.1. Žaidimo „Laimėkite „Inhaus“ virtuvės baldus“ (toliau – žaidimas) organizatorius yra UAB „Virtuvės technika“, įmonės kodas 300582105, korespondencijos adresas Linkmenų g. 5, LT-09300, Vilnius, Lietuva.

1.2. Žaidimas vyksta nuo 2022 09 20 iki 2022 12 10 imtinai. Žaidimo nugalėtojas bus skelbiamas 2022 gruodžio 15 d.

1.3. Žaidime dalyvauja „Inhaus“ prekės ženklo virtuvių pirkėjai, įsigiję virtuvės baldus žaidimo vykdymo periodu.  Žaidimas vyksta Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos „Inhaus“ virtuvės studijose.

1.4. Žaidime gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos teritorijoje gyvenantys fiziniai asmenys nuo 18 metų, išskyrus žaidimo organizatoriaus ir jų šeimos narius (tėvus, vaikus, brolius, seseris, sutuoktinius).

1.5. Kiekvienas asmuo, perkantis „Inhaus“ virtuvės baldus, supažindinamas su žaidimo taisyklėmis pasirašant pirkimo-pardavimo sutartį. Konkurso dalyviais pripažįstami tik tie asmenys, kurie atitinka visus šių taisyklių reikalavimus.

  1. Žaidimo prizas

2.1. Žaidimo prizas – „Inhaus“ virtuvės baldai: šio žaidimo laimėtojui grąžinama už žaidimo periodu pirktus virtuvės baldus sumokėta suma. Didžiojo žaidimo prizo laimėtojas nustatomas žaidimo pabaigoje iš visų pirkusių „Inhaus“ prekės ženklo virtuvės baldus žaidimo vykdymo periodu.

  1. Žaidimo sąlygos

3.1. Norint dalyvauti žaidime, reikia pirkti bet kuriuos „Inhaus“ prekės ženklo virtuvės baldus. „Nolte“ virtuvės baldai žaidime nedalyvauja.

3.2. Įsigijus „Inhaus“ virtuvės baldus, pirkėjai įgyja galimybę atgauti už virtuvės baldus mokėtą pinigų sumą. Laimėtojui išrašoma kreditinė sąskaita su 1 (vieno) euro likučiu ir grąžinama už virtuvės baldus mokėta suma.

Buitinės technikos kaina ir kitų paslaugų kaina (montavimas, pristatymas ir t.t.) nėra įskaičiuojama į virtuvės baldų kainą. Pinigai grąžinami į pirkėjo sąskaitą iki 2022 12 31 d.

3.3. Dalyviui laimėjus prizą, pirkimo-pardavimo sutartyje nurodytu el. paštu jis gaus laimėjimą patvirtinantį laišką su tolesne informacija apie laimėjimo atsiėmimą.

3.4. Laimėtojas bus išrinktas atsitiktinės atrankos būdu.

     4. Kitos sąlygos

4.1. Žaidimo organizatorius turi teisę bet kuriuo metu keisti žaidimo taisykles ir (ar) nutraukti žaidimą dėl nenumatytų aplinkybių, pranešdamas apie tai tuo pačiu būdu, kaip ir paskelbtos šios žaidimo taisyklės.

4.2. Žaidimo organizatorius nėra atsakingas ir nepadengs jokių papildomų su dalyvavimu žaidime susijusių išlaidų, jeigu tokias patirs žaidimo dalyvis, išskyrus patį prizą.

4.3. Žaidimo dalyvis supranta, kad jo pirkimo metu pateiktų (pirkimo-pardavimo sutartyje) duomenų naudojimas ir viešas skelbimas (vardo ir pavardės) žaidimo metu yra būtina dalyvavimo žaidime sąlyga. Žaidimo dalyvis sutinka, kad jo pateikti asmens duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo žaidime ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Žaidimo dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti žaidime. Dėl asmens duomenų tvarkymo žaidimo dalyviai gali kreiptis el. paštu: info@inhaus.lt. Daugiau apie asmens duomenų tvarkymą galima rasti „Inhaus“ privatumo politikoje, esančioje adresu: https://inhaus.lt/privatumo-politika/.

4.4. Dalyvis sutinka, kad laimėjimo atveju jis ir laimėti virtuvės baldai būtų fotografuojami, o nuotraukos viešai publikuojamos „Inhaus“ socialiniuose tinkluose, žurnale „Mano virtuvės filosofija“ ir kitose medijose.

TIK DABAR – PRAKTIŠKA DOVANA!

Vokiškų virtuvių studijose INHAUS rasite savo svajonių baldus – kokybiškus, stilingus, ilgaamžius bei praktiškus. Užtikriname puikų kainos ir kokybės santykį, platų pasirinkimą ir profesionalų aptarnavimą! Perkantiems dabar – belaidis Electrolux dulkių siurblys „Pure Q9“ dovanų! Specialus pasiūlymas galioja 2022 08 02-09 30 d.

PASIŪLYMO SĄLYGOS:

  • Specialus pasiūlymas galioja INHAUS virtuvės baldams. Kiekvienas klientas, užsisakęs virtuvės baldus, kurių vertė 5000 Eur ir daugiau dovanų gauna siurblį Electrolux Pure Q9. Į virtuvės baldų kainą nėra skaičiuojama buitinė technika, plautuvės, maišytuvai, aksesuarai bei papildomos paslaugos.
  • Dovana į grynuosius pinigus nekeičiama, taip pat negali būti išmainyta ar grąžinta.
  • Papildomos nuolaidos pasinaudojus šiuo pasiūlymu nėra taikomos.
  • Pasiūlymas galioja klientams, pasirašiusiems pirkimo sutartį nuo 2022 08 02 – 2022 09 30 imtinai ir apmokėjusiems 50% avansą. Siurblys padovanojamas pilnai atsiskaičius už virtuvės baldus.
  • UAB Virtuvės technika pasilieka teisę keisti pasiūlymo sąlygas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie virtuvės baldų projektus užsukite į INHAUS virtuvės studijas Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje arba susisiekite su mumis paštu info@inhaus.lt

-50% EKSPOZICINIAMS INHAUS VIRTUVĖS BALDAMS

Atsinaujiname! Nepraleiskite progos pasinaudoti puikiu pasiūlymų – Klaipėdos Inhaus studijoje taikome net 50% nuolaidą ekspozicinėms virtuvėms. Džiaukitės baldais nieko nelaukdami! Inhaus studijose rasite vokišką kokybę, ergonomišką, inovatyvų dizainą bei profesionalias konsultacijas.

Dalis ekspozicinių baldų gali būti modifikuojami ir pritaikomi jūsų individualiems poreikiams bei virtuvės erdvės išmatavimams.

Dėl detalaus pasiūlymo kviečiame kreiptis paštu info@inhaus.lt

LASER SOFT VIRTUVĖ

7940 Eur 3970 Eur* (Klaipėdos Inhaus studija)

Laser soft virtuvėje puikiai dera industrinio stiliaus užuominos, juodi fasadai ir medžio tekstūros sukuriama šiluma ir jaukumas. Matinis fasadas švelnus kaip velvetas, atsisakyta papildomų detalių, rankenėlių. Dizainui išskirtinumo suteikia niša, kuri gali būti išnaudota pakabinamam šviestuvui. Stalčiai paslėpti, taškinis apšvietimas įsijungia nuo judesio, suteikdamas dar daugiau patogumo.
Virtuvės baldų išmatavimai: 4,2 x 2,7 m. Baldai parduodami kartu su AEG kaitlente, indaplove ir šaldytuvu, Elica gartraukiu bei Blanco plautuve ir maišytuvu.

BRISTOL VIRTUVĖ

28600 Eur / 14300 Eur* (Klaipėdos Inhaus studija)

Ši Bristol virtuvė taps tikru namų centru ir pagrindiniu akcentu. Išskirtinė, švelni, pastelinė žalia spalva suteikia virtuvės erdvei jaukumo ir traukia akį. Medžio masyvo, itin tvirti, filinginiai, angliško stiliaus fasadai bei pakabinamos spintelės su stiklais tiks tiems, kurie namuose nori tarpinio varianto tarp klasikinio ir modernaus interjero. Virtuvėje suprojektuotas taškinis apšvietimas, dar daugiau komforto suteikiantis kampinis „Lemans“ mechanizmas, šiukšlių rūšiavimo sistema.
Baldai parduodami kartu su Electrolux kaitlente, orkaite, pašildymo stalčiumi, kavos aparatu, indaplove, šaldytuvu, gartraukiu bei Blanco plautuve ir maišytuvu.

*Prie visų virtuvių pateikta virtuvės baldų kaina. Į kainą nėra įskaičiuota buitinė technika, priedai, plautuvės, maišytuvai, baldų pristatymas ir montavimas.