Häcker Systemat

Menas slypi detalėse

"Häcker Systemat" gaminių linija - tai aukštos kokybės ir elegantiškos virtuvės, pasižyminčios plačiu pasirinkimu, individualiomis spalvomis ir neįprastomis medžiagomis. Šioje išskirtinėje virtuvių linijoje tikrai rasite tai, ko ieškote. Galėdami rinktis iš daugiau nei 2000 atspalvių, aukštos kokybės faneros ir interjero dizaino elementų, tokių kaip stumdomas stalviršis. Avangardinio dizaino, aplinkai nekenksmingų medžiagų ir naujausių technologijų derinys sukuria įspūdingas virtuves, kurių kokybė ir lankstumas nepalieka abejingų. Patogios ir tiksliai pritaikytos jūsų individualiems poreikiams, beveik neribotos dizaino galimybės ir patikima aukšta kokybė. Häcker Systemat virtuvėse siūlomi išskirtiniai lentynų ir spintelių sprendimai, tvirti ir patogūs ištraukiamieji stalviršiai, dekoratyvios ir praktiškos apšvietimo koncepcijos bei efektyviai išnaudojama sandėliavimo erdvė.

AV 2130 GL - Traukianti akį puristinė balta spalva

Ši virtuvė idealiai tinka aktyviam gyvenimo būdui, atvirai erdvei, sujungtai su svetainės zona. Dėl šios modulinės konstrukcijos galima optimaliai panaudoti nuožulnias lubas, kampus ir nišas. Blizgi, baltų fasadų virtuvė išraiškingai išsiskiria iš aplinkos ir sukuria itin stilingą išvaizdą.
Priekyje esanti virtuvės sala su pailgintu stalviršiu sukuria aiškiai apibrėžtą virtuvės zoną. Spintelės ir stalčiai įrengtos be rankenėlių, "oneLINE" dizainu, su minimaliu jungčių raštu ir "Tipmatic" atidarymo mechanizmu.

Atspindintys paviršiai atspindi šviesą ir perteikia prabangos įspūdį, ekstravagantiškas dizainas patrauks visų dėmesį. Virtuvės sala veikia kaip skiriamasis elementas, aiškiai nustatantis ribą tarp virtuvės ir likusios kambario erdvės.

AV 2045 grey marble - AV 7070 copper virtuvės baldai

Ši virtuvė demonstruoja rafinuotą ryškių kontrastų žaismą. Derinant medžiagas su vario elementais, rezultatas yra labai skoningas ir modernus. Marmuro struktūros paviršius - "PerfectSense", inovatyvi "Touchfree" technologija kuria paviršius labai patvarius ir lengvai valomus.

Čia viskas tarpusavyje dera tobulai.
Virtuvės sala itin išskirtinio dizaino ir akį traukianti virtuvės dalis. Šiuolaikinės apšviestos vitrinos piešia prabangias linijas ir suteikia spindesio efektą, o įspūdingas vario atspalvis suteikia šiai virtuvei unikalumo ir išskirtinumo.

AV 6084 - energija, grakštumas ir harmonija

VIRTUVĖ, ŽAIDŽIANTI KONTRASTAIS
Pramoninio plieno struktūra yra neatkartojama ir unikali. Kiekviena jų apdirbama rankomis, atliekant sudėtingą apdailą. Specialia braižymo technika sukuriamas unikalus paviršius, todėl nė vienas fasadas nėra vienodas, visada gausite individualų, vienetinį gaminį, kuris nebus atkartotas.
Naudojamo vulkaninio ąžuolo tekstūra suteikia virtuvei nepakartojamo žavesio, o šį įspūdį dar labiau pabrėžia tamsiai pilkas grūdėtos medienos atspalvis ir juodos durelių bei ištraukiamų spintelių rankenėlės.

LED apšvietimas į virtuvę ir gretimą gyvenamąją erdvę įneša pakankamai šviesos ir kuria įdomius akcentus, be rankenų ištraukiami stalčiai puikiai įsilieja į bendrą vaizdą, o juodas cokolis ir plonas stalviršis gražiai dera su šlifuotu pramoniniu ištraukiamų stalčių plienu virtuvės saloje.

VULKANINIO ĄŽUOLO GALIA
Erdviose ištraukiamosiose lentynose galite laikyti maisto produktus, virtuvės reikmenis ir t.t. Aukštose spintelėse gausu daiktų, jose taip pat telpa šaldytuvas ir šaldiklis. Orkaitė ir viryklė sumontuotos akių lygyje. Už durelių galite laikyti padėklus, kepimo ir troškinimo indus. Taip lengvai pasieksite viską, ko jums reikia.
Inovatyvios atliekų sistemos, įrengtos tiesiai po stalviršiu, taupo vietą ir užtikrina didesnę higieną.

AV 7030 Black Star - AV 7070 industrial steel virtuvės baldai

AV 7030 Black-star | AV 6000 NCS S6020-R90B Virtuvės baldai

Šios virtuvės dizaino žavesys slypi detalėse. Pradedant aksominiu tamsiai mėlynu fasadu, kurio patrauklumą sustiprina minimalistinės linijos ir baigiant struktūriniu akmens masės faneruotės "Black Star" fasadu bei diskretiškomis rankenėlėmis.

Slankiojanti stalviršį galima praplėsti vienu rankos judesiu, pavyzdžiui, norint sukurti dar daugiau erdvės darbo vietai, švediškam stalui arba draugiškam kokteilių ar kavos barui.

AV 6080 walnut | AV 6000 RAL Virtuvės baldai

Virtuvės baldai įkvėpti gamtos ir spalvų derinio - gamtos mylėtojams, ieškantiems modernios ir stilingos virtuvės, šis projektas tobulai tiks.
Atraskite savo asmeninės svajonių virtuvės galimybes, nesvarbu, ar tai būtų medžio apdaila su spalvine harmonija, ar akcentuoti kontrastai su toninėmis kompozicijomis.
Galima rinktis iš šešių fantastiškų medienos apdailų ir 192 RAL spalvų. Šlifuotas tikro medžio lukštas suteikia šiai virtuvei blizgesio ir ypatingo charakterio.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis: