Nolte Küchen

Virtuvės baldai namams su charakteriu

Virtuvės erdvė – vieta, kur verda gyvenimas, kur praleidžiame daugiausiai laiko. Ne tik gaminame ar valgome, bet ir ilsimės. Skaitome ir dirbame. Bendraujame. Todėl virtuvės baldai mums – kur kas daugiau nei tik baldai. Tai namų ašis.

Nolte Küchen vokiškos virtuvės, skirtos turintiems subtilų skonį, ieškantiems išskirtinumo ir prabangos. Tiems, kurių namų interjeras atspindi jų asmenybę. Tiems, kuriems rūpi kiekviena detalė ir komfortas. Namams su charakteriu.

Čia rasite svajonių virtuvę – derančią namų erdvėje, pritaikytą jūsų skoniui bei asmeniniams poreikiams. Nesvarbu, ko norite – klasikos, modernumo, ar netgi ekstravagancijos. Jums patinka blizgūs ar matiniai paviršiai. Virtuvės erdvė didelė ar maža. Nolte Küchen nebūtų vienas didžiausių vokiškų virtuvės baldų gamintojų, jei negalėtų patenkinti visų jūsų lūkesčių.

MANHATTAN - Volcanic oak, SOFT LACK - White soft matt

Jauki ir sava, universali ir nepretenzinga. MANHATTAN / SOFT LACK virtuvės baldai lengvai derinami, funkcionalūs bei patogūs. Medžio faktūra priartina prie gamtos, švelnios fasadų spalvos dera tarpusavyje ir suteikia erdvei šilumos. Virtuvės sala ne tik funkcionali, bet ir subalansuoja erdvę suteikdama jai svorio bei subtilumo.

LUX

Arktinės baltos spalvos, blizgi virtuvė, kurios baldai lengvai derinami, funkcionalūs bei patogūs. Lux virtuvės baldai subalansuoja virtuvės erdvę, įneša lengvumo pojūtį.

Nova Lack - Platinum grey, Manhattan - Oak nero

Platininės pilkos ir ąžuolinės medžiagos bei tarpusavio spalvų tandemas – elegantiškas ir modernus. Virtuvės sala ne tik funkcionali, bet ir subalansuoja erdvę suteikdama jai svorio bei subtilumo.

Tavola

Šviesaus ąžuolo spalvos TAVOLA baldai suteikia virtuvei jaunatviško lengvumo, tamsaus ąžuolo tekstūros fasadai – brandaus rafinuotumo ir subtilios elegancijos. Priderinta SOFT LACK arba FINE LACK kolekcija subalansuoja erdvę, o nerūdijančio plieno rankenėlės sukūria modernumo pojūtį.

PLUS

Matinės spalvos fasadai puikiai įsilieja į mažas erdves. Mažesnė gyvenamoji erdvė - puikus pasirinkimas miesto gyventojams. Sumaniai įrengti ir kompaktiški baldai leidžia net 24 kvadratinius metrus paversti jaukiais namais, kuriuose įnešite dar daugiau šilumos.

FRAME LACK/SOFT LACK

Jaukumu ir šiluma dvelkiantys FRAME LACK virtuvės baldai lengvai pritaikomi skirtingiems poreikiams – vienspalviai, švelnių spalvų fasadai suteikia namams subtilumo, o pasirinkus daugiau ryškių spalvų, įneša žaismingumo ir netikėtumo. Atviros lentynos prideda virtuvei dar daugiau žavesio, suteikia erdvės sudėlioti akcentus ir parodyti savo asmenybę.

Plus - Lucca

Matinės tamsios ir pilkos spalvų tandemas – elegantiškas ir modernus. Virtuvė funkcionali, praktiškų išmatavimų bei turinti visko, ko labiausiai reikia. Subalansuoja erdvę suteikdama jai subtilumo.

Focus - White soft matt

Modernumo ir klasikos sąjunga. Tai virtuvės baldai, kurie suteikia namų erdvei jaukumo ir ramybės pojūtį. Natūralūs, šilti atspalviai ir aiškios linijos – paprasta, tačiau patraukia kiekvieno namų svečio akį.

PLUS - Artline

Linjiniais bruseliais puoštas tamsus, kavos pupelių spalvos ARTLINE fasadas kartu suderintas su lygiu matiniu PLUS fasadu. LED žiediniai šviestuvai nišoje su lentynomis atskleidžia ARTLINE geriausius privalumus.

PORTLAND

Klasiškas derinys: unikalūs, antracito spalvos, kaip meteorito paviršius atrodantys, PORTLAND baldai poroje su spindinčia, ypač švelnia NOVA LACK kolekcija. Išskirtinumas kuriamas kontrasto pagalba, paslėptos rankenėlės suteikia elegancijos, o spalvų gama – prabangos. Baldų fasado tekstūrinis paviršiaus padengimas išgaunamas iš betono ir spalvoto lako liejinio. Kadangi fasadai gaminami išskirtiniu būdu, kiekvienas iš jų yra unikalus ir neatsikartojantis.

STONE

Aiškios, griežtos linijos, šaltų spalvų paletė – scena, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka neįtikėtinai tikroviški betono faktūros paviršiai, o jaukumą kuria namų aksesuarai. STONE/FEEL virtuvės baldai praktiški, nepretenzingi, išraiškingumas kuriamas derinant kontrastuojančius paviršius ir spalvas.

LUGANO LACK

Jaukumu ir šiluma dvelkiantys LUGANO LACK virtuvės baldai lengvai pritaikomi skirtingiems poreikiams – vienspalviai, švelnių spalvų fasadai suteikia namams subtilumo, o pasirinkus daugiau ryškių spalvų, įneša žaismingumo ir netikėtumo. Atviros lentynos prideda virtuvei dar daugiau žavesio, suteikia erdvės sudėlioti akcentus ir parodyti savo asmenybę.

FERRO/LEGNO/NOVA LACK

Autentiškumas ir elegancija – į šiuos baldus neįmanoma nekreipti dėmesio, jie iš karto tampa namų ašimi. LEGNO – sužavinti grūdėto ąžuolo fasadų tekstūra. Išskirtinė, traukianti dėmesį, sendinto metalo FERRO kolekcijos detalės suteikia virtuvei savitumo, paverčia ją pagrindiniu namų akcentu. Šviesūs NOVA LACK baldai subalansuoja virtuvės erdvę, įneša lengvumo pojūtį.

MANHATTAN - Oak graphite silver

Virtuvės dizainas à la carte: MANHATTAN ir LAVA/PLUS SOFT MATT fasadų baldai sukuria ypatingą kompoziciją. Šviesaus medžio, skandinaviškas dizainas puikiai dera su išraiškinga tekstūra. Griežtą ir minimalistišką virtuvės charakterį dar labiau pabrėžia salos ir atvirų lentynų linijos.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis: