MIDJ ir BONTEMPI CASA baldai - tai baldai gaminami Italijoje, kuriuos apjungia tobulas sąveikumas tarp amatininkystės, kūrybiškumo bei aukščiausių technologijų

MIDJ

Tai išskirtinių italų dizainerių kuriami baldai, vedami begalinio smalsumo, ieškant medžiagų, ypatingų formų ir struktūrų iš dabarties, praeities ir ateities.
Kuriant kolekcijas, nuolat ieškoma universalumo ir galimybės rasti tobulą sprendimą tiek viešosioms, tiek privačioms erdvėms, skirtoms laimingiems ir patogaus poilsio momentams.

Išskirtinė patirtis ir žinios yra MIDJ įmonės širdis: dėka jos, visi projektai sukuriami iš amatininkystės pašaukimo, kuris nuolat puoselėjamas ir tobulinamas. Baldai kuriami atsižvelgus į pažangiausias technologijas, dizaino sprendimus bei nuolat kruopščiai testuojami.

Midj kėdės Amelie

Itališkas pripažinimas

Baldams būdingas dėmesys smulkmenoms, todėl aukštos kokybės produktai yra garantuojami net ir masinėje gamyboje.
MIDJ labai rimtai vertina savo produktų kokybinį aspektą. Kokybė nėra įsivaizduojama vertybė, o juntama vertybė, kuri paveikia kiekvieną kasdienį procesą.

MIDJ yra sertifikuota pagal ISO 9001:2015, siekiant visada tenkinti naujausius kokybės standartus.
Atitikimas aplinkosauginiams standartams yra sertifikuotas pagal ISO 14001:2015 tarptautinį standartą.
Midj taip pat įtraukia dizainerius ir architektus į tvarią pasaulėžiūrą, skatinant vis didesnį energijos suvartojimo ir taršos mažinimą.

Bontempi casa

Nuo 1963 m. Alessandro ir Giancarlo Bontempi aistrą pavertė verslu. Pradėję nuo specializuotos metalo apdirbimo srities, visai kitu žvilgsniu pažvelgę į medžiagas ir jų apdirbimo būdus, 1980 metais sukūrė Bontempi Casa prekinį ženklą. Šiuo prekiniu ženklu siekiama grožio, komforto ir absoliučios kokybės. Bontempi Casa kolekcijos pritaikytos tiek gyvenamosioms, tiek darbo erdvėms, o baldai gali būti pasirenkami iš jau esamų modelių arba pagaminti pagal specialų užsakymą.

Šie gamintojai siūlo gyvenimo filosofiją, atspindinčią asmeninį stilių bei prigimtį.
Išlaikomas aiškiai apibrėžtas ir atpažįstamas identitetas, kuris nepalaiko trumpalaikių tendencijų, o kuria laikui nepavaldų dizainą.

Socialiai atsakingi

Laikantis tarptautinių aplinkosaugos teisės aktų. įmonė naudoja:

• Neteršiančius aplinkos dažus, kuriuose nėra sunkiųjų metalų ir tirpiklių, priskiriamų I ir II klasei pagal dekretą 203/88;
• Visi procesai, atliekami naudojant apdorojimo būdus, kurių metu neišskiriamos žmogui ir aplinkai kenksmingos medžiagos. (1991 m. balandžio 10 d. Įstatymas Nr. 126 ir 1997 m. vasario 8 d. Dekretas Nr. 101)
• Stiklas, audiniai, oda, mediena, superperdirbamos viršutinės dalys;
• Medžio drožlių plokštės, klasifikuojamos pagal EPF-S E0.5, t. y. turinčios mažiausią formaldehido kiekį ir išmetamų teršalų kiekį;
• Mediena iš miškų, tvarkomų pagal griežtus nacionalinius ir tarptautinius aplinkosaugos ir socialinius standartus.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis: