Vilniaus INHAUS studija

Virtuvė žaidžianti kontrastais

VIRTUVĖ, ŽAIDŽIANTI KONTRASTAIS.
Vilniaus INHAUS studijoje, esančioje Domus galerijoje P. Lukšio g. 32 rasite atsinaujinusią ekspoziciją. Pramoninio plieno struktūra yra neatkartojama ir unikali. Kiekviena jų apdirbama rankomis, atliekant sudėtingą apdailą. Specialia šukavimo technika sukuriamas unikalus paviršius, todėl nė vienas fasadas nėra vienodas, visada gausite individualų, vienetinį gaminį, kuris nebus atkartotas.

Naudojamo vulkaninio ąžuolo tekstūra suteikia virtuvei nepakartojamo žavesio, o šį įspūdį dar labiau pabrėžia tamsiai pilkas grūdėtos medienos atspalvis ir juodos durelių bei ištraukiamų spintelių rankenėlės.

Saloje puikuojasi elegantiškas aukštos kokybės „Dekton“ keramikos stalviršis, išsiskiriantis sodriu atspalviu bei tekstūruotu paviršiumi.
LED apšvietimas į virtuvę ir gretimą gyvenamąją erdvę įneša pakankamai šviesos ir kuria įdomius akcentus, be rankenų ištraukiami stalčiai puikiai įsilieja į bendrą vaizdą.
Vitrinos puikiai įsilieja į bendrą virtuvės kompoziciją ir dar labiau paryškina baldų išraiškingumą. Erdviose ištraukiamosiose lentynose galite laikyti maisto produktus, virtuvės reikmenis ir t.t. Orkaitė ir kavos aparatas sumontuoti akių lygyje.
Turite klausimų? Susisiekite su mumis: