Klientų istorijos

Virtuvė per lemtingą atsitiktinumą

Senjorai Irena ir Petras, nusprendę restauruoti savo vaikystės namus, įsivaizdavo susidursią su daugybe problemų, kadangi sename name šiuolaikiškai įsikurti nėra lengva. Pora turėjo norą išsaugoti autentišką namo stilistiką, tačiau jame susikurti patogią buitį. Virtuvės erdvės atnaujinimą sutuoktiniai nusprendė patikėti būtent INHAUS studijos dizainerėms ir jau keletą metų džiaugiasi rezultatu.

Susipažinkime. Plačiau papasakokite apie save, savo šeimą, pomėgius. Irena: Mes – senoliai, ir mūsų namas senas. Čia – mano vyro vaikystės namai. Ilgą laiką juose negyvenome ir tik baigę darbinę veiklą nusprendėme grįžti. Mano vyro laisvalaikis matyti ant sienų (juokiasi): jis užsiima tapyba ant šilko ir visi čia kabantys paveikslai tapyti jo. Man patinka žiemą skaityti detektyvines knygas, o vasarą įleisti rankas į žemę: auginu gėles, daržoves ir panašiai.
Juk jau netrumpai šeimininkaujate naujojoje virtuvėje, nuo 2019 metų. Jeigu reikėtų projektuotis ją dabar, ką darytumėte kitaip? Galbūt per keletą metų išryškėjo planavimo klaidos, kurias norėtumėte ištaisyti? Irena: Šia virtuve naudojamės jau ketverius metus ir mums viskas labai patinka! Absoliučiai nieko nekeistume, viską darytumėme taip pat. Kadangi turėjome tikslą viską priderinti prie senovinio mūsų namo stiliaus ir langų, padedant INHAUS dizaineriams viskas pavyko tobulai. Visi daiktai atrado savo vietas, viskas labai patogu.

Petras: Vienintelė problema ta, jog kampinėje virtuvės dalyje, kuomet atsidarome vienas dureles, šalia esančios neatsidaro. Tačiau šioje vietoje apskritai neturėjome galimybės to išspręsti, todėl to net nepavadinčiau problema.
O kas pasiteisino labiausiai, ko nė už ką nekeistumėte virtuvėje? Irena: Labiausiai pasiteisino itin patogi, aukštai integruota orkaitė. Kadangi turiu problemų su stuburu, anksčiau retai kepdavau orkaitėje, nes ji būdavo man per žemai. Vis teisindavausi, kad pradėsiu kepti tik tada, kai turėsiu gerą, kokybišką ir patogią orkaitę (juokiasi). Dizainerė Guoda lengvai išsprendė šią problemą, pasiūlydama labai patogų variantą: orkaitė buvo ne tik integruota mano ūgio lygyje, tačiau pritaikytas ir įvažiuojančių durelių sprendimas, kas yra nepaprastai patogu. Į nieką šio sprendimo nekeisčiau.
Ar pamenate, koks buvo planavimo procesas? Buvo lengva išsirinkti virtuvę ar ilgai ieškojote tinkamo sprendimo? Irena: Visas planavimo procesas buvo itin sklandus, darbingas ir greitas. Padedant INHAUS dizainerių komandai labai greitai radome mums tinkamus sprendimus, medžiagas bei spalvas. Kadangi namas senas, sienos nelygios, kiek baiminomės montavimo darbų, tačiau montuotojai greitai ir sėkmingai viską sumontavo. Neturime net mažiausio priekaišto, niekur neliko jokio tarpo, visos durelės profesionaliai ir lygiai sudėtos.
O kodėl išsirinkote būtent INHAUS virtuvės studiją? Kas lėmė šį pasirinkimą? Irena: Grįžę į šiuos namus darėme remontą ir atsinaujinome beveik viską, tačiau stengėmės išlaikyti autentišką stilistiką. Pirmiausia teko atsinaujinti vonią ir virtuvę. Kadangi stengėmės išsaugoti seno namo atmosferą, labai daug kas čia yra iš senų laikų. Todėl prieš įsirenginėdami virtuvę turėjome gerokai pasukti galvas. Lankėmės įvairiose studijose, tačiau vienas lemtingas ir net neplanuotas apsilankymas INHAUS virtuvės studijoje mus pakerėjo. Čia mus pasitiko nuostabios dizainerės, kurios iš karto suprato mūsų norus. Ekspozicijoje išsyk pamatėme, jog siūloma daug skirtingų variantų, įvairių stilių virtuvinių komplektų, kuriuos kiekvienas gali prisitaikyti pagal savo poreikius. Mes rinkomės klasiką. Mūsų namuose apsilankiusi dizainerė Guoda priderino virtuvės baldus bei įrangą prie mūsų namų stiliaus.
Ar apskritai virtuvė Jūsų namuose yra daug naudojama? Ar mėgstate joje gaminti? Petras: Aš labai mėgstu naudotis šaldytuvu (juokiasi).

Irena: Virtuve naudojamės tikrai nemažai. Turime tradiciją sekmadieniais, ypač šaltuoju metų laiku, suruošti mūsų didelės šeimos pietus, kuomet aš visiems gaminu maistą ir tada visi kartu sėdame prie bendro stalo. Valgome, leidžiame laiką, šnekučiuojamės.

Petras: Virtuvė – jaukiausia ir labiausiai naudojama mūsų namų vieta, kadangi dažniausiai draugus, gimines priimame virtuvės zonoje. Ten stovi valgomasis stalas - jis labai patogiai pasiekiamas vos įžengus į namus. Tai vis ir gaunasi taip, kad užsukus svečiams daugiausia laiko praleidžiame būtent virtuvės valgomojo erdvėje. Viskas patogu, čia pat vietoje.

Irena: Jeigu anksčiau nekepdavau pyragų, tai dabar labai dažnai kepu ir būtent dėl to, kad orkaitė tokia patogi.
Ką patartumėte tiems, kurie dar tik pradeda kurti savo namus ir galvoti apie virtuvės baldus? Abu: INHAUS yra tokia virtuvės studija, kur, manome, kiekvienas gali atrasti baldus pagal savo skonį. Ten ir modernūs baldai, ir klasikiniai (būtent tokių reikėjo mums). Visi mūsų draugai žino, kur pirkome virtuvės baldus ir kas juos projektavo. Labai daug kas pagiria, kad virtuvė be galo tinka šiems namams. Nors virtuvei jau ketveri metai, dar nėra jokių nusidėvėjimo žymių. Ant baldų niekas neprilimpa, kepant keptuvėje, kai tykšta riebalai, paprastai pakanka šluoste riebalų žymes nuvalyti nuo sienelių – ir vėl švaru. Netenka nieko gramdyti ir naudoti cheminių medžiagų. Dar labai norime pasidžiaugti INHAUS virtuvės studijos dizainerėmis. Su jomis buvo be galo lengva ir malonu bendrauti, jos įsiklausė į mūsų poreikius, visada, kai tik prireikė, turėjo patarimų. Bendravimas visad buvo dalykiškas ir profesionalus.

Panašūs įrašai

Klientų istorijos

Virtuvė - vieta bendravimui ir eksperimentams

Naujakuriai Saulė ir Lukas turėjo viziją įsirengti erdvią, funkcionalią ir jaukią virtuvę. Jauna šeima kėlė sau tikslą, kad joje būtų galima ne tik gaminti, valgyti ir atlikti kasdienės ruošos darbus, bet ir bendrauti, leisti laisvalaikį bei atsipalaiduoti. Užsibrėžtą tikslą pasiekti padėjo INHAUS virtuvės studijos kolektyvas, kuriuo šeima liko itin patenkinta ir kurį rekomenduoja visiems, kuriantiems svajonių namus.

Skaityti
Naujienos

LOTERIJA: išrinkti INHAUS virtuvės baldų laimėtojai

Dar rugsėjį startavome su iš tiesų netradiciniu pasiūlymu – perkantiems Inhaus virtuvės baldus nuo rugsėjo 20 d. iki gruodžio 10 d. siūlėme dalyvauti loterijoje ir juos laimėti. Prieš pat šventes burtu keliu išsiaiškinome nugalėtojus – sėkmė nusišypsojo Pauliui ir Tomai, išsirinkusiems virtuvės baldus Kauno studijoje. Laimėjimo vertė – net 7849 eurų!

Skaityti
Inhaus straipsniai
Įgyvendinti projektai

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI: modernumo ir klasikos derinys

INHAUS virtuvės studijos užduotis buvo sukurti laikui nepavaldų, stilingą virtuvės baldų dizainą, kuriame derėtų klasika ir modernumas.
Balti, filinginiai MALAGA virtuvės baldai suteikia erdvei prabangos, jaukumo ir švaros pojūtį, o tamsūs, marmuro efektą turintys MERKUR fasadai kuria modernų kontrastą, netikėtumą. Pasirinktos juodos detalės – rankenėlės, plautuvė ir vandens maištuvas – suteikia dar didesnį modernumo prieskonį.

Skaityti
inhaus įgyvendinti projektai
Įgyvendinti projektai

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI: „U“ formos virtuvė

Klasika tapęs, šiltas baltos ir medžio spalvų derinys puikiai atsiskleidžia erdvioje, „U“ formos LOFT/TORONTO virtuvėje. Čia nestinga vietos niekam – pakanka erdvės visiems reikalingiems daiktams, jauku gaminti, malonu prisėsti. Matiniai fasadams dengti specialia danga, ant kurios nelieka pirštų anspaudų, medžio tekstūros stalviršis, derantis su pakabinamomis spintelėmis, itin praktiškas – lengvai prižiūrimas, tvirtas, o elektros kištukų lizdai saugiai paslėpti.

Skaityti
Turite klausimų? Susisiekite su mumis: