Klientų istorijos

Vokiškos kokybės ambasadorė

Dizainerė Neringa, dirbanti Klaipėdos INHAUS virtuvės studijoje, savo naujų namų virtuvę projektavo pati. Puikiai žinodama apie vokiškų medžiagų kokybę, Neringa nedvejodama nusprendė įsigyti būtent INHAUS virtuvės baldus. Savo pasirinkimu ji labai džiaugiasi ir mielai su visais klientais dalijasi asmenine patirtimi, juokaudama, kad netyčia tapo tikra vokiškos kokybės ambasadore.

„Jaučiuosi patenkinta pasirinkusi vokiškus INHAUS baldus dėl jų aukštos kokybės ir ilgaamžiškumo. Šis gamintojas turi svarią patirtį rinkoje bei puikią reputaciją, tad apsispręsti buvo labai paprasta. Vienareikšmiškai pasitikiu gamintoju, kadangi iš savo patirties žinau, jog baldai tarnaus ilgą laiką ir išlaikys savo pradinį grožį.
Jau kurį laiką sukdamasi naujoje virtuvėje, įsitikinau baldų funkcionalumu ir ergonomika. Labiausiai vertinu smulkias detales, kurių išsyk nepamatysi, bet jos suteikia patogumo kasdieniame gyvenime.

Mano akis šioje sferoje ganėtinai aštri, tad pastebiu, kaip net ir mažytės smulkmenos gali pakeisti visumą.
Iš anksto žinojau vokiško dizaino privalumus ir kaip jį galima harmoningai įtraukti į įvairius interjero stilius. Tai man svarbu ir darbe su klientais, kadangi galiu drąsiai rekomenduoti baldus, kurie dera itin skirtinguose namuose.
Pirkdama virtuvės baldus sau žinojau, kad gamintojas suteikia galimybę kurti individualius sprendimus. Galėjau pasirinkti medžiagas, spalvas ar net modifikuoti baldų dizainą, kad jis atitiktų mano asmeninius poreikius ir interjero idėjas.

Kadangi man svarbu ne tik estetika ir funkcionalumas, bet ir ekologija bei tvarumas, pasitikėjau būtent šiuo gamintoju.
Nors tai pirmasis mano šeimos būstas, nusprendėme neeksperimentuoti ir įsigyti kokybiškus baldus.

Džiaugiuosi, kad nepriekaištinga kokybė, funkcionalumas ir dizainas suteikia daug malonumo ir komforto kasdieniniame gyvenime.”

Panašūs įrašai

Klientų istorijos

Išraiškingi Nolte Küchen virtuvės baldai

Išraiškingi Nolte Küchen virtuvės baldai. Šie baldai išsiskiria moderniu dizainu su „Black green soft matt“ fasado spalvos akcentu. Ši subtili spalva tampa pagrindiniu erdvės akcentu, suteikdama ramybės ir elegancijos pojūtį. Baldų fasadai yra lygūs, matiniai, be rankenėlių, kas suteikia minimalistinį ir šiuolaikišką vaizdą.

Skaityti
Klientų istorijos

Virtuvė per lemtingą atsitiktinumą

Senjorai Irena ir Petras, nusprendę restauruoti savo vaikystės namus, įsivaizdavo susidursią su daugybe problemų, kadangi sename name šiuolaikiškai įsikurti nėra lengva. Pora turėjo norą išsaugoti autentišką namo stilistiką, tačiau jame susikurti patogią buitį. Virtuvės erdvės atnaujinimą sutuoktiniai nusprendė patikėti būtent INHAUS studijos dizainerėms ir jau keletą metų džiaugiasi rezultatu.

Skaityti
Klientų istorijos

Virtuvė - vieta bendravimui ir eksperimentams

Naujakuriai Saulė ir Lukas turėjo viziją įsirengti erdvią, funkcionalią ir jaukią virtuvę. Jauna šeima kėlė sau tikslą, kad joje būtų galima ne tik gaminti, valgyti ir atlikti kasdienės ruošos darbus, bet ir bendrauti, leisti laisvalaikį bei atsipalaiduoti. Užsibrėžtą tikslą pasiekti padėjo INHAUS virtuvės studijos kolektyvas, kuriuo šeima liko itin patenkinta ir kurį rekomenduoja visiems, kuriantiems svajonių namus.

Skaityti
Naujienos

LOTERIJA: išrinkti INHAUS virtuvės baldų laimėtojai

Dar rugsėjį startavome su iš tiesų netradiciniu pasiūlymu – perkantiems Inhaus virtuvės baldus nuo rugsėjo 20 d. iki gruodžio 10 d. siūlėme dalyvauti loterijoje ir juos laimėti. Prieš pat šventes burtu keliu išsiaiškinome nugalėtojus – sėkmė nusišypsojo Pauliui ir Tomai, išsirinkusiems virtuvės baldus Kauno studijoje. Laimėjimo vertė – net 7849 eurų!

Skaityti
Inhaus straipsniai
Įgyvendinti projektai

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI: modernumo ir klasikos derinys

INHAUS virtuvės studijos užduotis buvo sukurti laikui nepavaldų, stilingą virtuvės baldų dizainą, kuriame derėtų klasika ir modernumas.
Balti, filinginiai MALAGA virtuvės baldai suteikia erdvei prabangos, jaukumo ir švaros pojūtį, o tamsūs, marmuro efektą turintys MERKUR fasadai kuria modernų kontrastą, netikėtumą. Pasirinktos juodos detalės – rankenėlės, plautuvė ir vandens maištuvas – suteikia dar didesnį modernumo prieskonį.

Skaityti
inhaus įgyvendinti projektai
Įgyvendinti projektai

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI: „U“ formos virtuvė

Klasika tapęs, šiltas baltos ir medžio spalvų derinys puikiai atsiskleidžia erdvioje, „U“ formos LOFT/TORONTO virtuvėje. Čia nestinga vietos niekam – pakanka erdvės visiems reikalingiems daiktams, jauku gaminti, malonu prisėsti. Matiniai fasadams dengti specialia danga, ant kurios nelieka pirštų anspaudų, medžio tekstūros stalviršis, derantis su pakabinamomis spintelėmis, itin praktiškas – lengvai prižiūrimas, tvirtas, o elektros kištukų lizdai saugiai paslėpti.

Skaityti
Turite klausimų? Susisiekite su mumis: