Klientų istorijos

Virtuvė - vieta bendravimui ir eksperimentams

Naujakuriai Saulė ir Lukas turėjo viziją įsirengti erdvią, funkcionalią ir jaukią virtuvę. Jauna šeima kėlė sau tikslą, kad joje būtų galima ne tik gaminti, valgyti ir atlikti kasdienės ruošos darbus, bet ir bendrauti, leisti laisvalaikį bei atsipalaiduoti. Užsibrėžtą tikslą pasiekti padėjo INHAUS virtuvės studijos kolektyvas, kuriuo šeima liko itin patenkinta ir kurį rekomenduoja visiems, kuriantiems svajonių namus.

Papasakokite plačiau apie save ir savo šeimą, kad geriau Jus pažintume. Kuo gyvenate, ką mėgstate veikti laisvalaikiu su šeima? Mūsų šeima – du aktyvūs berniukai Herkus ir Vilius bei mes, jų tėvai Lukas ir Saulė. Kartu mėgstame aktyviai leisti laiką keliaudami, slidinėdami, plaukdami baidarėmis, tyrinėdami mums dar neatrastus miestus ir jų virtuves. Jei trumpai – mylim gamtą, keliones ir maistą.
Esate naujakuriai. Kaip sekėsi kurti naujus namus? Kaip juos išsirinkote, kas buvo svarbiausia? Kraustėmės iš standartinio dviejų kambarių buto – keturiems jau trūko erdvės kvėpuoti. Tai ieškojom vietos atsipūsti, ramybės nuo miesto šurmulio ir bendros namų erdvės (svetainės su virtuve), kurioje kartu gamintume, bendrautume ir žaistume.
Tai Jūsų pirmieji namai ar jau turėjote būsto įsirengimo patirties? Tai yra antrieji mūsų nuosavi namai, kuriuos įsirenginėjame patys, o per paskutinį penkmetį pakeitėme ne vieną būstą ir valstybę. Taigi įsirengdami šį būstą jau žinojome, ko mums reikia: kokie prioritetai, spalvos ir visa kita.
Kaip nusprendėte, kokie interjero sprendimai tiktų? Kur ieškojote interjero dizaino idėjų? Jau prieš įsirengdami namus žinojome, kad mums artimiausias yra skandinaviškas stilius su modernios klasikos elementais. Pagal tai ir rinkomės skaitydami dizaino žurnalus, žiūrėdami TV laidas apie interjerą, ieškodami idėjų Pinterest‘e.
Ar turėjote viziją, kokia turėtų būti Jūsų svajonių virtuvė? Ar susikūrėte viską nuo nulio kartu su dizaineriu? Turėjome viziją, tad rinkdamiesi būstą atkreipėme dėmesį į ypač aukštas lubas. Tai buvo pagrindinis prioritetas pilnam erdvės išpildymui, kadangi norėjome virtuvės baldų iki pat lubų viršaus. Taip pat jau buvome apsisprendę, kokius virtuvės prietaisus norėsime turėti, keletas iš jų labai specifiniai, tad buvo nelengva užduotis visa tai sutalpinti. Visus klausimus išsisprendėme bendradarbiaudami su INHAUS virtuvės studijos dizainere. Kartu aptarėme viziją, spalvas ir teliko išsirinkti labiausiai patinkantį variantą iš pasiūlytų. Sakyčiau, vienas lengviausių sprendimų dėl viso namo dizaino buvo būtent virtuvės erdvė.
Sakoma, kad virtuvė yra namų širdis, kur gyvenimas vyksta aktyviausiai. Čia ir gaminame, ir valgome, ir bendraujame, o kartais net ir dirbame. Ar Jums šis posakis pasitvirtina, ar iš tiesų virtuvėje praleidžiate daug laiko? Taip, tai absoliuti tiesa ir mums ji labai tinka. Kai nekeliaujame, mėgstame išbandyti įvairius naujai atrastus receptus savo virtuvėje. Eksperimentuoti mėgsta ir vaikai (šypsosi). Šiame kambaryje praleidžiame didžiąją dalį laiko, todėl svarbus sprendimas virtuvės saloje turėti kaitlentę. Tokiu būdu netenka būti nusisukus ką nors gaminant, o kartu turime galimybę bendrauti.
Ar, planuodami virtuvę, turėjote specifinių poreikių? Ar atsižvelgėte į tai, jog virtuvėje suksis visa šeima, ir todėl planavote ją taip, kad kiekvienas šeimos narys turėtų savo kampelį? Kaip ir minėjau, specifinių poreikių turėjome netgi ne vieną. Tiesa, jie daugiau buvo susiję su buitine technika. Norėjome, kad virtuvės baldai išnaudotų visą galimą aukštį ir erdvę. Nors ir manėme viską apgalvoję, bet labai patiko dizainerės pasiūlytas „sausas šaldytuvas“ – ši virtuvės dalis pakeitė įprastinę tvarką ir gerokai palengvino paieškas visiems šeimos nariams. Tikrai gyvenimą keičiantis sprendimas!
Ar sudėtinga buvo rasti, kas įgyvendintų Jūsų virtuvės projektą? Kaip išsirinkote INHAUS virtuvės studiją? Sudėtinga tikrai nebuvo, kadangi jau daug metų dirbu su buitine technika. Žinojome, kur kreiptis, nes buvo aiškūs pagrindiniai kriterijai. Svarbiausia buvo patirtis, patikimumas, kokybė, gamybos terminai ir, be abejo, aiškios idėjos bei tikslus vizualizavimas. O kai žinai savo prioritetus, sprendimas gana paprastas: eini pas tuos, kas geriausiai išpildys tavo poreikius.
Ką galėtumėte patarti ar palinkėti tiems, kurie dar tik pradeda planuoti savo namus ir virtuvę? Nebijokite patikėti savo namų profesionalams. Jūs renkatės naują virtuvę gal kartą per dešimtį metų, o gal net ir ilgesniam laikui. Virtuvės dizaineriai tai daro kasdien ir sprendžia įvairius iššūkius, tad niekas kitas geriau jums nepadės. Svarbu išsakyti, ko norite ir ko tikitės.

Panašūs įrašai

Klientų istorijos

Virtuvė per lemtingą atsitiktinumą

Senjorai Irena ir Petras, nusprendę restauruoti savo vaikystės namus, įsivaizdavo susidursią su daugybe problemų, kadangi sename name šiuolaikiškai įsikurti nėra lengva. Pora turėjo norą išsaugoti autentišką namo stilistiką, tačiau jame susikurti patogią buitį. Virtuvės erdvės atnaujinimą sutuoktiniai nusprendė patikėti būtent INHAUS studijos dizainerėms ir jau keletą metų džiaugiasi rezultatu.

Skaityti
Naujienos

LOTERIJA: išrinkti INHAUS virtuvės baldų laimėtojai

Dar rugsėjį startavome su iš tiesų netradiciniu pasiūlymu – perkantiems Inhaus virtuvės baldus nuo rugsėjo 20 d. iki gruodžio 10 d. siūlėme dalyvauti loterijoje ir juos laimėti. Prieš pat šventes burtu keliu išsiaiškinome nugalėtojus – sėkmė nusišypsojo Pauliui ir Tomai, išsirinkusiems virtuvės baldus Kauno studijoje. Laimėjimo vertė – net 7849 eurų!

Skaityti
Inhaus straipsniai
Įgyvendinti projektai

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI: modernumo ir klasikos derinys

INHAUS virtuvės studijos užduotis buvo sukurti laikui nepavaldų, stilingą virtuvės baldų dizainą, kuriame derėtų klasika ir modernumas.
Balti, filinginiai MALAGA virtuvės baldai suteikia erdvei prabangos, jaukumo ir švaros pojūtį, o tamsūs, marmuro efektą turintys MERKUR fasadai kuria modernų kontrastą, netikėtumą. Pasirinktos juodos detalės – rankenėlės, plautuvė ir vandens maištuvas – suteikia dar didesnį modernumo prieskonį.

Skaityti
inhaus įgyvendinti projektai
Įgyvendinti projektai

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI: „U“ formos virtuvė

Klasika tapęs, šiltas baltos ir medžio spalvų derinys puikiai atsiskleidžia erdvioje, „U“ formos LOFT/TORONTO virtuvėje. Čia nestinga vietos niekam – pakanka erdvės visiems reikalingiems daiktams, jauku gaminti, malonu prisėsti. Matiniai fasadams dengti specialia danga, ant kurios nelieka pirštų anspaudų, medžio tekstūros stalviršis, derantis su pakabinamomis spintelėmis, itin praktiškas – lengvai prižiūrimas, tvirtas, o elektros kištukų lizdai saugiai paslėpti.

Skaityti
Turite klausimų? Susisiekite su mumis: