Tamsaus medžio virtuvės
Tamsaus medžio virtuvės
Renkamės virtuvės baldus

RENKAMĖS VIRTUVĖS BALDUS: nuo ko pradėti?

Virtuvės baldus renkamės ilgam laikui – kokybiškai įrengta virtuvė tarnauja apie 20 metų. Dėl to svarbu gerai pasverti visas smulkmenas, pasirinkti tinkamas, ilgaamžes medžiagas, apgalvoti, kad visi sprendimai būtų funkcionalūs, kad niekas neerzintų ir nieko netrūktų. Dalinamės patarimais – 4 pirmaisiais žingsniais – nuo ko reikėtų pradėti leidžiantis į virtuvės baldų rinkimosi kelią.

1. Gerai apgalvokite savo poreikius ir įpročius. Dažnai laikas virtuvėje neapsiriboja tik maisto ruoša.Todėl planuojant baldus reikia gerai apgalvoti, kokia bus jos paskirtis: tik maisto ruošimo vieta ar ir poilsio bei svečių erdvė. Pagalvokite, ko trūksta, kas erzina arba, atvirkščiai, džiugina dabartinėje virtuvėje – tai padės dar geriau suprasti savo poreikius ir išvengti klaidų.
2. Nuspręskite, kas jums artima. Apžvelkite visą namų interjerą, pasvarstykite, ar norėtumėte neutralios virtuvės, kuri ištirps bendroje namų erdvėje, ar, atvirkščiai – akcento interjere. Pagalvokite, kur link krypstate – į klasikinį ar į modernų interjerą. Pasisemti įkvėpimo galite internete, pavyzdžiui, „Pinterest“ platformoje, skaitydami interjero žurnalus, nagrinėdami baldų gamintojų katalogus, taip pat užsukę į gamintojų salonus.
INHAUS vokiški virtuvės baldai
3. Skirkite laiko patikimo gamintojo paieškoms. Tikslinga ieškoti gamintojo, turinčio baldų ekspoziciją, kurioje galima gyvai pamatyti medžiagas, išpildymo kokybę, gamybos sprendimus. Ieškokite profesionalaus aptarnavimo – projektuotojų, kurie patars dėl technologinių ir ergonominių sprendimų, naujausių tendencijų, įrangos ir kitų priedų, medžiagų, jų praktiškumo bei priežiūros.
4. Surinkite visą informaciją projektavimo etapui. Kalbėdami su gamintoju, turėkite virtuvės planą, kuriame būtų nurodyti instaliaciniai taškai: ventiliacijos, kanalizacijos mazgai, katilo, jei jis yra, matmenys. Taip pat būtų gerai turėti virtuvės patalpos nuotrauką, visų namų nuotraukas arba vizualizacijas – kad projektuotojas aiškiau įsivaizduotų, kas reikalinga, koks stilius jums artimas.
Tamsaus medžio virtuvės

Panašūs įrašai

KLAIDOS VIRTUVĖJE: ko svarbu vengti?
Renkamės virtuvės baldus

KLAIDOS VIRTUVĖJE: ko svarbu vengti planuojant?

Virtuvė – ta namų erdvė, kur mažiausiai norisi suklysti. Padarytos klaidos čia juntamos itin greitai – kasdien sukantis virtuvės erdvėje jos gali labai erzinti, varginti, sumažinti virtuvės baldų funkcionalumą ir ergonomiškumą. Guoda dalijasi dažniausiai pasitaikančiomis klaidomis ir pasakoja, kaip jų išvengti.

Skaityti
inhaus nolte virtuvės
Renkamės virtuvės baldus

VIRTUVĖS BALDŲ MEDŽIAGOS IR SPRENDIMAI

Renkantis baldus reikėtų nepamiršti, kad virtuvė aplinkos sąlygų klausimu yra agresyvi aplinka – baldus nuolat veikia drėgmė, garai ir aukšta temperatūra. Taip pat virtuvei gresia mechaninis poveikis ir temperatūros šuoliai. Todėl patartina atkreipti dėmesį į tai, ar virtuvė yra pagaminta iš ekologiškai saugių, sertifikuotų medžiagų, atitinkančių saugos reikalavimus.

Skaityti
Turite klausimų? Susisiekite su mumis: